Ситуація і стане черговим масштабним випробуванням для Зеленського як президента.

"Афганістан не схвалює телебачення (і соцмережі) і офіційно відмовився від демократії на користь "традиційного ісламського керування державою". Світ обраховує кількість жертв (і старанно їх приховує, судячи з усього) та намагається знайти, кому зіпхнути афганських біженців (5 до Словенії, 10 до Словаччини, 10 до Естонії...). До візиту фрау Меркель до Києва 4 дні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Канцлерін вже знає, що отримуватиме 15 000 євро пенсії. До виборів Бундестаґу і приходу нового канцлера 5 тижнів.
--
В такому контексті очевидно, що Меркель мінімально зацікавлена проблемами України і Зеленського. Натомість з радістю будь-якими методами посуне десь на нижні позиції порядку денного війну й окупацію в Україні. Просто щоб це не відволікало від глобальніших проблем, що становлять пряму загрозу для ФРН.
Отже, Меркель буде тиснути на Зеленського. Жорстко тиснути. Вимагати компромісів, поступок і примирення - щоб мати якомога менше мороки з нами. І так - Меркель жорстко вимагатиме негайно взятись до виконання плану Штайнмаєра.
Цього і слід було очікувати. Міжнародна кон'юнктура дійсно не може складатись завжди на користь України чи хоча би створювати нейтральне тло для наших проблем. Рано чи пізно в світі мусила скластись ситуація, коли наші проблеми для союзників відсунулись на надцятий план, бо є більш актуальні і загрозливі для союзників, а не для нас події.
І от ця ситуація і стане черговим масштабним випробуванням для Зеленського як президента. Прогнеться чи все ж втримається. Зуміє чи ні наполягти на важливості проблем України - що їх не вирішують отак, легким порухом руки, бо вже не цікаво.
Що це означає для нас? Що суспільство мусить ці дні також тиснути на Зеленського - тиснути набагато сильніше за очікуваний тиск Меркель. Щоб в Зеленського просто не було іншого варіанту, як скромно відмовити пані майже державній пенсіонерці ФРН.
"Давайте ми відкладемо черговий розгляд проблеми України до жовтня чи й листопада - для нас важливо знати позицію нового канцлера ФРН з цього питання". От і все - нічого аж такого героїчного чи радикального. Просто відкласти питання і потягнути час. Можливо, Зеленський навіть впорається. Звісно, якщо ми тиснутимемо в публічному просторі достатньо масштабно".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
"Андрій Портнов виявився дуже демонізованою фігурою в Україні, як показала масова реакція на його драматичне убивство. Цими днями соціальні мережі заповнені дописами, мемами, закликами відзначати загибель Портнова", - пише перший віце-президент Торгово...
У рамках масштабного обміну полоненими за формулою "1000 на 1000" до Росії привезли соратника "кума Путіна" і колись ключового проросійського політика в Україні Віктора Медведчука Олександра Тарнашинського і колишнього співробітника СБУ в Луганську Віт...