Мінімум 13 тис. акаунтів з Росії зображують "обурених поляків" і спонукають до протестів, - Голобуцький

"І до теми, що фермерський заколот в Польщі - проблеми не тільки України, але й польської влади. А також польських спецслужб", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Простий польський фермер" виїхав на тракторі протестувати проти дешевого українського зерна (точно проти зерна?) під прапором СССР і з транспарантом "Путін дасть лад Україні і Брюсселю і нашим урядовцям".
Тобто, чимдалі менше приховується роль російських спецслужб як організатора і координатора антиукраїнських і антиєвропейських заколотів і в Польщі також (румунські агенти ФСБ давно не маскуються, про угорський уряд і так всі знають, з Фіцо і Вучичем теж всім все давно зрозуміло). Вже з'явились відомості про деталі інформаційної атаки: мінімум 13 тисяч акаунтів з Росії зображують "обурених поляків" і спонукають до протестів.
Відповідно, і основна ціль була, очевидно, не протидіяти нижчим цінам на зерно, а власне перекрити кордон основного військового логістичного хабу в системі взаємодії союзників з Україною якраз під час наступу Росії. Погано не те, що певна кількість поляків згодилась брати в цьому участь (байдуже, чи за оплату, чи за безкоштовно). Погано, що польський уряд демонструє неспроможність впоратись на своїй території з нахабною спецоперацією Кремля".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Ростовом-на-Дону підіймаються стовпи диму: Горить база МВС Росії (відео)

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:30

База МВС Росії загорілась у Ростові. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ повідомляє видання Astra, що також опублікувало на своєму Telegram-каналі відповідний запис. . Видання зазначає, що в місті горить Північно-Кавказька база зберігання ресурсів ...

"Путін послав Китай. Вдруге за тиждень... у нього реально здають нерви ": Вадим Денисенко про глухий кут диктатора, і що тому залишається

п’ятниця, 21 червень 2024, 14:00

Кремль загрався в "вєлічіє":. "В Ханої Путін розговорився і вдруге за тиждень (перший раз перед форумом у Швейцарії) чітко проартикулював, що ні на які мирні плани, крім власних ультиматумів, не піде. Я вже писав раніше, що головний реципієнт першої за...