У ці дні українці здавна очікували потепління і настання ясних днів. Це свято відоме під назвою Лісове доглядання. Наші пращури ходили до лісу і збирали там перші квіти мати-й-мачухи, а також березовий сік і бруньки дерев.
Жінки у 28 березня обливалися і вмивалися джерельною водою, а також купали в ній дитину і прали постільну білизну. За повір'ями, вода з джерел, освячених колодязів і свердловин цього дня набуває чудодійних і цілющих властивостей, омолоджує шкіру і зміцнює імунітет.
Селяни у свято 28 березня займалися посівними роботами, перекопували і удобрювали город, готували насіння. Все посаджене цього дня обов'язково приживеться і дасть багатий урожай.
Не забували і про домашню худобу - тварин годували, мили і пригощали, а в хліві проводили прибирання. Якщо народжувалися телята, козенята або ягнята, то їх ховали від сторонніх і нікому не показували, щоб не наврочили. Коней 28 березня смачно годували, розчісували і підковували, готуючись запрягати їх у вози.
Мити голову цього дня - нещаслива прикмета, яка віщує сварки з рідними.
Небажано цього дня хворіти - одужання буде довгим і важким. Тому не варто одягатися не за погодою і близько спілкуватися з хворими людьми.
Не робіть спонтанних і емоційних покупок - вони вас розчарують.
Нікому не розповідайте про свій заробіток і нещодавні придбання, не хваліться і не хваліться, інакше позбудетеся заробленого.
Начальник навчального центру професійної підготовки Управління державної охорони Максим Романчук дбає про безпеку перших осіб держави більш як 20 років. За цей час довелося попереджувати замахи та численні провокації. Однак траплялися і курйозні випадк...
Україна втратила місто Бахмут в тому числі через відсустність взаємодії між ротними, комбатами, комбригами і так далі, які не доповідали про втрачені позиції. Про це заявив снайпер, офіцер і бойовий командир ДПСУ Дмитро Полончак, передають Патріоти Укр...