Навіщо Путін випустив на арену Суровікіна із промовою поразки, - Злий Одесит

"Мені подобається, як російська безхребетна пропаганда в одну горлянку зараз розхвалює поразкову промову Суровікіна про те, що російським окупантам не втримати Херсон. Усі як один вони хвалять генерала за "правду", мовляв, саме такого ставлення від армії до народу вони й чекали!" - пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України, та продовжує:

"Таке неприкрите вилизування заду Суровікіна після того, як заявив про фактичне фіаско на правому березі, не може як-небудь корелюватися з тим, як російська ж пропаганда звеличувала регулярну брехню від Міноборони РФ і сама ж генерувала наративи про те, що: "Та що тієї України? На два дні! Все за планом!"

Але найголовніше те, що про патовість російського угруповання на правому березі було зрозуміло ще в липні. І ось дивно, що це розуміли багато хто, наприклад я, але абсолютно не розуміло російське командування. А зараз раптово почало розуміти.

Нові казани у пеклі вже готуються

Але поки це розуміння прийшло до командування російських окупаційних військ з липня по жовтень, правобережному угрупованню росіян це коштувало втрат понад 8 тисяч. Тобто, якби росіяни почали втечу в липні, то вони зберегли б життя щонайменше 8 тисяч своїх військовослужбовців. Але ні.

До речі, з правого берега вони навіть зараз не особливо будуть форсовано втікати. А тому бої ще попереду будуть.

Те, що ніс Суровікін, – це підготовка аудиторії до неминучого. Щоб не так сильно стресували. Тим більше, що таких стресів у них попереду ще дуже багато".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рішення російського командування спровокувало полювання на власні мобільні вогневі групи: чому істерять Z-воєнкори й де зараз найгарячіше - Злий Одесит

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:28

У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...

В Керчі після нічної атаки спалахнула пожежа на суднобудівному заводі "Залив", де окупанти виготовляють та ремонтують військові кораблі

п’ятниця, 26 червень 2026, 12:40

У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...