Не біда, що допомагає лише мертвим, українських запроданців туди ж: У Росії поспішили заявити, що вакцина від коронавірусу "Супутник V" буде дешевше від американських

"Диво Путіна" не проходило клінічних випробовувань, коли відсіюється більше 50% вакцин. А масові зараження росіян після "вакцини Путіна" лише підтверджують "мусорну ефективність" пропагандистського проекту відсталої сатрапії

Медведчук запевняє, що привив усю родину. Путін - ні

Після того, як американські фармкомпанії Pfizer і Moderna розповіли про ціни на свої вакцини від коронавірусу, в Росії поспішили заявити, що їх неперевірена вакцина “Супутник V” буде дешевшою. Про це повідомили в “Російському фонді прямих інвестицій”, який розробляв вакцину, зазначають Патріоти України.

“Переклад фармацевтичного жаргону: оголошена ціна Pfizer в 19,50 доларів і Moderna в 25-37 доларів за дозу насправді означає їх ціну в 39 доларів і 50-74 доларів на людину. Для вакцин Pfizer, Sputnik V і Moderna на людину потрібно дві дози. Ціна на Sputnik V буде значно нижчою”, – ідеться в повідомленні.

Як повідомили у фонді російському виданню “РБК“, ціну на російську вакцину оголосять наступного тижня. У жовтні її розробники говорили, що ціна не буде перевищувати 1000 рублів (трохи більше 13 доларів за нинішнім курсом).

При цьому вакцини від Pfizer і Moderna пройшли третій завершальний етап випробувань, як цього вимагають міжнародні норми. Тепер вони можуть отримати ліцензію на використання в цивілізованих країнах світу.

У Росії від проведення третього етапу випробувань відмовилися і заявили, що він буде об’єднаний із самою вакцинацією громадян. Під час вакцинації буде паралельно вестися перевірка на те, чи працює вакцина і чи не має вона побічних ефектів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російський окупант наважився власноруч знешкодити український дрон-ждун на оптоволоконні, а його колега все знімав на телефон. Що з того вийшло (відео)

субота, 4 липень 2026, 16:08

Курйозний випадок трапився з російським загарбником на окупованій частині Запоріжжя. Патріоти України пропонують ознайомитись з своєрідним відеозвітом ворога, котрим поділився український військовий і журналіст Юрій Бутусов

Дефолти, дефіцит, друк грошей. Підсумки червня для економіки РФ

субота, 4 липень 2026, 15:54

Петербурзький міжнародний економічний форум виступає своєрідним лакмусовим папірцем того, що відбувається в економіці РФ. Торік, приміром, там усі завзято нили, знаючи, що чекає 2026-го. Але цього року риторика зненацька змінилася: у модераторів вилучи...