"Не можу зрозуміти, як це працює": Брат Антоніни Паперної згадав, як на неї подіяла пропаганда РФ (відео)

Український актор В'ячеслав Хостікоєв розповів про те, як Антоніна Паперна, яка зараз живе в Росії та мовчить про війну в Україні, боялася говорити російською у Києві. Він вважає, що це все зробила пропаганда, яка працює в країні-агресорці, передають Патріоти України.

"Тоня набагато раніше перед початком війни поїхала і через деякий час вона приїхала і дивилася виставу в театрі Франка, не пам'ятаю вже яка це вистава була, і сказала мені: "Славо, мені страшно говорити російською, я йду по вулиці і хвилююся", - розповів чоловік у програмі Rostyslove Production.

Але тоді Хостікоєва здивували слова двоюрідної сестри, яка багато років прожила в Україні та добре знала ситуацію в країні. "Я думаю, ти ж тут жила все своє життя, ти тут вчилася в школі, ми з тобою розмовляли і російською, і українською деінде. І після двох років, які ти прожила в Росії, ти повернулася і тобі страшно розмовляти російською? Це повна маячня! Як це працює - я не можу зрозуміти", - додав актор.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...