Не заправляйте бензобак до максимуму, це - небезпечно

Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Дефіцит палива змушує автомобілістів проводити по кілька годин на АЗС в очікуванні бажаного пального, повідомляють Патріоти України. Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Намагання автомобілістів заправити паливний бак сучасного автомобіля до країв можуть обернутися дорогим ремонтом. Справа в тому, що сучасні авто мають систему, яка не дозволяє парам виходити з бака та проникати в інші вузли.
Якщо залити повний бак, то паливо може потрапити ті місця, де йому не слід. Це може стати причиною серйозних поломок і обійтися у велику суму.
Наприклад, їзда поганими дорогами з повним баком може призвести до протікання палива. Якщо залишити машину під сонцем із несправностями паливної системи, це може стати причиною пожежі.
Заправляти бак слід до клацання заправного паливороздавального пристрою. Воно спрацьовує після заправки необхідного об'єму або заповнення бака. Датчики у пристрої контролюють максимальний допустимий рівень палива.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Це більш ефективно": Блогер-мовознавець назвав "чарівне слово", яке вимикає російську музику у ресторанах

вівторок, 28 листопад 2023, 12:54

Письменник, перекладач, мовознавець та відомий блогер Остап Українець розповів, як ефективно попросити вимкнути російську музику у громадських місцях, зокрема закладах харчування. Він поділився власним досвідом в інтерв’ю, передають Патріоти України. О...

"Це дуже непросто організувати": Ексзаступник секретаря РНБО відреагував на отруєння дружини Буданова

вівторок, 28 листопад 2023, 12:41

Перший заступник секретаря РНБО у 2008-2011 рр. Степан Гавриш вважає, що організувати отруєння дружини Буданова, в умовах успішних дій ГУР, є досить складною операцією, передають Патріоти України. "Для того, щоб отруїти дружину Буданова, потрібно мати ...