Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?
Дефіцит палива змушує автомобілістів проводити по кілька годин на АЗС в очікуванні бажаного пального, повідомляють Патріоти України. Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?
Намагання автомобілістів заправити паливний бак сучасного автомобіля до країв можуть обернутися дорогим ремонтом. Справа в тому, що сучасні авто мають систему, яка не дозволяє парам виходити з бака та проникати в інші вузли.
Якщо залити повний бак, то паливо може потрапити ті місця, де йому не слід. Це може стати причиною серйозних поломок і обійтися у велику суму.
Наприклад, їзда поганими дорогами з повним баком може призвести до протікання палива. Якщо залишити машину під сонцем із несправностями паливної системи, це може стати причиною пожежі.
Заправляти бак слід до клацання заправного паливороздавального пристрою. Воно спрацьовує після заправки необхідного об'єму або заповнення бака. Датчики у пристрої контролюють максимальний допустимий рівень палива.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...