Не заправляйте бензобак до максимуму, це - небезпечно

Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Дефіцит палива змушує автомобілістів проводити по кілька годин на АЗС в очікуванні бажаного пального, повідомляють Патріоти України. Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Намагання автомобілістів заправити паливний бак сучасного автомобіля до країв можуть обернутися дорогим ремонтом. Справа в тому, що сучасні авто мають систему, яка не дозволяє парам виходити з бака та проникати в інші вузли.
Якщо залити повний бак, то паливо може потрапити ті місця, де йому не слід. Це може стати причиною серйозних поломок і обійтися у велику суму.
Наприклад, їзда поганими дорогами з повним баком може призвести до протікання палива. Якщо залишити машину під сонцем із несправностями паливної системи, це може стати причиною пожежі.
Заправляти бак слід до клацання заправного паливороздавального пристрою. Воно спрацьовує після заправки необхідного об'єму або заповнення бака. Датчики у пристрої контролюють максимальний допустимий рівень палива.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Просто хороший співак" Розенбаум розповів "ліберальній Собчак", що Путін "мав підстави" для нападу на Україну", - Голобуцький

середа, 29 червень 2022, 0:00

"Розенбаум сьогодні пояснював Собчак, що Одеса не може бути українською: «Когда я вижу, как по Одессе идет человек и кричит «Одэса — цэ Украина!», я точно знаю, что он не одессит. Нет в Одессе людей, которые кричат «Одэса!», их нет просто», - пише полі...

"Ворог має скласти зброю і забратися з території суверенної України, або буде знищений. Ми вб’ємо їх всіх", - Дмитро Ярош

вівторок, 28 червень 2022, 23:41

"Побачив чергову маразматичну заяву путінської хвойди пєскова про "можливість закінчити війну, якщо Україна складе зброю та капітулює"… Здавалося б, на ці дебільні месиджі не варто й зважати, але насправді, вони говорять про те, що кремлівським карлика...