Не заправляйте бензобак до максимуму, це - небезпечно

Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Дефіцит палива змушує автомобілістів проводити по кілька годин на АЗС в очікуванні бажаного пального, повідомляють Патріоти України. Як правило, автомобілісти намагаються заправити повний бак, щоб поїздки тривали якнайдовше. А чи не шкодить це машині?

Намагання автомобілістів заправити паливний бак сучасного автомобіля до країв можуть обернутися дорогим ремонтом. Справа в тому, що сучасні авто мають систему, яка не дозволяє парам виходити з бака та проникати в інші вузли.
Якщо залити повний бак, то паливо може потрапити ті місця, де йому не слід. Це може стати причиною серйозних поломок і обійтися у велику суму.
Наприклад, їзда поганими дорогами з повним баком може призвести до протікання палива. Якщо залишити машину під сонцем із несправностями паливної системи, це може стати причиною пожежі.
Заправляти бак слід до клацання заправного паливороздавального пристрою. Воно спрацьовує після заправки необхідного об'єму або заповнення бака. Датчики у пристрої контролюють максимальний допустимий рівень палива.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились": Бійці на передовій показали "лендліз від орків" (відео)

п’ятниця, 2 грудень 2022, 17:52

Українські воїни похвалилися захопленими на ворожій позиції боєприпасами. . Відеозапис зі своїми трофеями бійці виклали у соцмережі. . "Лендліз від орків. Бекашечка, бронєбойки, осколочки, гранати, мухи, підставочка під ДШКа. Все у нас є. Затарились ...

Десятки "двохсотих" і "трьохсотих": Мер Мелітополя повідомив про чергову "бавовну" у стані окупантів

п’ятниця, 2 грудень 2022, 15:56

У оперативному тилу запорізького угруповання окупаційних військ рашистам стає пекельно гаряче, повідомляє мер міста Іван Федоров. . "Неподалік Терпіння окупанти отримали настільки палкий привіт від ЗСУ, що тепер десятками везуть "двохсотих" і "трьохсо...