Позицію генерала підтримує більшість військових: BILD довідався, в чому суть суперечки Зеленського та Залужного щодо Бахмуту

За інформацією авторитетного німецького видання, схоже, політичні міркування увійшли в конфлікт з тактично-стратегічною доцільністю військового командування.

Втрати сторін під Бахмутом оцінюються наразі один до сімох, на користь українців, нагадують Патріоти України.

Німецьке видання BILD повідомляє, що між президентом України Володимиром Зеленським та Головнокомандувачем ЗСУ генералом Валерієм Залужним виникла суперечка щодо Бахмутської битви. Вони мають принципово різні погляди на опір українського війська на Бахмутському напрямку.

За інформацією джерела, Залужний кілька тижнів тому вже рекомендував подумати про вихід ЗСУ з Бахмута з тактичних міркувань. На фоні великих втрат росіян (йдеться вже про десятки тисяч 200-х окупантів на цій ділянці фронту.- ПУ) гине і чимало українських військових. Крім того оперативна обстановка для оборонців міста стає все більш загрозливою.

Позицію Залужного поділяє, як стверджує BILD, більшість бійців, які утримують Бахмут. Німецькі журналісти нагадують, що у грудні Зеленський назвав місто "фортецею". І доводи військових президент сприймати наразі начебто неготовий.

Разом з тим, сам Верховний головнокомандувач стверджує, зона Ставці, присвяченій Бахмуту, його позицію підтримали і Заслужений, і Сирський.

Джерело

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Американські аналітики ISW підрахували, скільки може тривати український Контрнаступ

вівторок, 6 червень 2023, 15:05

Успішна контрнаступальна операція може тривати дні, тижні і навіть місяці, перш ніж її результати стануть повністю зрозумілими. Про це пишуть аналітики американського Інституту вивчення війни у звіті ISW. "ISW відзначає зростання бойової активності на ...

Легіон "Свобода Росії" показав ліквідацію полковника Стесєва, котрий керував обороною міста та оперативним угрупованням урядових військ "Белгород" (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:52

Зазначимо, досвідчений головоріз та каратель Стесєв вбивав мирних жителів у Чечні, Югославії, Абхазії та на території України. Як писали ПУ, Андрія Стесєва ліквідували у ніч із 4 на 5 червня в одному з прикордонних населених пунктів Білгородщині У при...