Протестувальників проти забудови Ботсаду розганяли сльозогінним газом (відео)

Акцію протесту проти забудови території поблизу Ботанічного саду охоронці розганяли за допомогою сльозогінного газу та вогнегасників.

Будівництво. Фото: susanin.news

"Конфлікт триває вже три роки, сьогодні в хід пішли вогнегасники і сльозогінний газ. Ні депутатський мораторій, ні кримінальне провадження, ні навіть рішення суду про арешт земельної ділянки. Будівництво біля ботанічного саду два тижні тому зупиняла міська прокуратура. Але робітникам це байдуже, сьогодні прийшли місцеві жителі", - розповідає журналіст, передають Патріоти України.

Близько 30 активістів вийшли до будмайданчику з закликами "Поверніть нашу землю", а також з плакатами "Кривавий рейдер", "Поверніть печерські пагорби", "Дубовий панує, Вакаленко бомжує".

"Протест починається – роботи завмирають, навіть кран їде. Пікетники не заспокоюються: мовляв, землю забудовник отримав, обдуривши самотню пенсіонерку", - йдеться в сюжеті.

Активіст Євген Горбач зазначає, що на підставі поданих неправдивих документів нотаріусом внесено запис до реєстру нерухомого майна, і ділянка пенсіонерки переоформлена на нового власника. Однак на заклики вийти до активістів, ані забудовник, ані його представники не отримали відповіді.

"Люди зважуються на штурм. Звідти відповідають сльозогінним газом, потім вогнегасником. Забудовником числиться Антон Якуш, його фірма "СтройУкр" зареєстрована в Києві по вул. Вадима Гетьмана, 1, але за вказаною адресою такої немає. Мітингувальники у вирішенні своїх проблем розраховують на Генпрокуратуру. Туди вже подали заяву", - сказано в сюжеті.

За даними видання, мова йде про конфлікт навколо об'єкта за адресою вул. Мічуріна, 44 в Києві. Земельна ділянка площею 0,0743 га належить до земель рекреаційного призначення і знаходиться в межах дії мораторію на забудову навколо Ботсаду, а саме в 150 метрах від його кордонів (забудова заборонена в зоні до 200 м). Кадастровий номер земельної ділянки 8000000000: 82:102:0029. Згідно з опублікованими документами, земля належить місту, будівництво там заборонено, але Якуш, купивши частину будинку в 90 кв. м, забудовує будівлю на 700 кв. м.

22 грудня 2016 постановою Печерського районного суду р. Києва за клопотанням прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 на ділянку було накладено арешт з забороною проводити які-небудь роботи.

Постановою Печерського районного суду міста Києва від 28 лютого 2017 по справі №757/11731/17-к, накладено арешт у формі позбавлення права на відчуження, розпорядження і користування нерухомим майном на ділянці, оскільки незважаючи на попередній арешт, там почалося будівництво

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...