"Кілька місяців тому канцлер Шольц запитав президента Зеленського, чи буде доречним дзвінок Путіну. Зеленський був проти цієї ідеї, і Шольц утримався. Однак після виборів у США Шольц вирішив, що час настав, і зателефонував. Зеленський привселюдно, але м'яко розкритикував його за це", - пише ексочільник МЗС України Дмитро Кулеба в соцмережі Х, передають Патріоти України, та продовжує:
"Який результат? Дзвінок, схоже, не означає нічого суттєвого для покращення іміджу Шольца серед німецьких виборців, які симпатизують Росії.
Путін вирвався з європейської ізоляції, і Німеччина проклала йому шлях. Одразу після Угорщини.
Довіра між Зеленським і Шольцом була напруженою. Не забувайте, що Німеччина є другим за величиною постачальником військової допомоги Україні після США.
Репутація Німеччини серед українців, яку вона насилу здобула, зазнала значного удару.
Путін продемонстрував усьому світові, що його стратегія працює – Захід нарешті схиляє голову, прикриваючись закликами припинити війну, чого він робити не збирається.
Можливо, я не в курсі всіх аргументів на користь цього дзвінка, але мені важко зрозуміти, чим він був виправданий. Англійською це називається "фальстарт". Який еквівалент цього терміна німецькою мовою?".
Здавна наші предки вірили, що сни, які наснилися в ніч проти 22 лютого, є віщими. Але вони збудуться протягом півроку.
"Навіщо поширювати інформацію, яка ні до чого не приведе? Хай як сильно оточення Трампа не бажало б усунути Зеленського - без виборів це неможливо. Крапка. Однак створити атмосферу невизначесності й дискомфорту такі вкиди цілком спроможні, хіба ні?" - ...