"Кілька місяців тому канцлер Шольц запитав президента Зеленського, чи буде доречним дзвінок Путіну. Зеленський був проти цієї ідеї, і Шольц утримався. Однак після виборів у США Шольц вирішив, що час настав, і зателефонував. Зеленський привселюдно, але м'яко розкритикував його за це", - пише ексочільник МЗС України Дмитро Кулеба в соцмережі Х, передають Патріоти України, та продовжує:
"Який результат? Дзвінок, схоже, не означає нічого суттєвого для покращення іміджу Шольца серед німецьких виборців, які симпатизують Росії.
Путін вирвався з європейської ізоляції, і Німеччина проклала йому шлях. Одразу після Угорщини.
Довіра між Зеленським і Шольцом була напруженою. Не забувайте, що Німеччина є другим за величиною постачальником військової допомоги Україні після США.
Репутація Німеччини серед українців, яку вона насилу здобула, зазнала значного удару.
Путін продемонстрував усьому світові, що його стратегія працює – Захід нарешті схиляє голову, прикриваючись закликами припинити війну, чого він робити не збирається.
Можливо, я не в курсі всіх аргументів на користь цього дзвінка, але мені важко зрозуміти, чим він був виправданий. Англійською це називається "фальстарт". Який еквівалент цього терміна німецькою мовою?".
Проблеми з інцидентом у секретному чаті Signal, де високопосадовці адміністрації Дональда Трампа обговорювали удар по Ємену, виявилися набагато серйознішими. Номери мобільних телефонів, адреси електронної пошти і навіть паролі найважливіших радників пр...
Російські військові, які пробралися трубою в тил ЗСУ в Курській області, зазнали важких ускладнень. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України. Як зазначається, російські підрозділи залізли в невикористаний газопровід, намагаючись подолати біль...