Річниця Грибовицької трагедії: Що змінилось за минулий час? (відео)

Рівно ріктому стався обвал, в результаті якого під 20-метровим шаром сміття опинилися п'ятеро людей.

Атрибути "сміттєвої столиці". Фото від РБК - УКРАЇНА

У мережі показали, який вигляд має Львів через рік після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі. Інспекції міста провели журналісти NewsOne, інформують Патріоти України.

Кореспондент побував на вулиці Тершаківців, де наочно продемонстрував проблему з відходами, гори яких лежать біля дитячого майданчика. "Тут нестерпний запах. Зараз ранок, і мами з дітками повинні б гуляти на майданчику, але перебувати тут більше 10 хвилин просто неможливо. Мухи, щури, гризуни можуть призвести до летальних наслідків, на цьому акцентували увагу і лікарі", - зазначив журналіст.

За його словами, через величезну кількість сміття, яке загороджує проїжджу частину, не видно навіть урн. "Відзначимо, що дане сміттєзвалище знаходиться біля Личаківської райадміністрації, а це означає, що чиновники в курсі, що тут відбувається", - додав кореспондент. "Біля 60 навчальних закладів Львова - дитячих садків, шкіл - спостерігається подібна ситуація. Львів перетворився з культурної столиці в сміттєву, і нікому до цього немає справи", - резюмував журналіст.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...