Розбудова диктатури та тоталітаризму: "Коли СБУ списує схеми у ФСБ, це і соромно, і тривожно", - адвокат Новіков порівняв викрадення Чауса і Савченко

Ніхто з серйозних аналітиків не допускає думки, що зухвалі та протизаконні дії СБУ відбуваються без прямої вказівки першої особи держави

Методи роботи російської ФСБ і українських спецслужб наразі ідентичні. Про це написав адвокат Ілля Новіков на сторінці у фейсбуці, зазначають Патріоти України.

Адвокат нагадав, що у квітні суддя Чаус, на екстрадицію якого в Україну Молдова не дала згоди, зник у Кишиневі, і дуже швидко з'ясувалося, що співробітники українських спецслужб засвітилися під час його вивезення.

"На рівному місці виник дипломатичний скандал, який не вщух, а дістався у спадок адміністрації нового президента Санду. Бо Молдова не може просто вдавати, що викрадення не було. Три місяці Чаус перебував невідомо де (злі язики кажуть, що на одній базі СБУ ), і ось сьогодні його випадково виявив в одних трусах староста села і здав у поліцію. І, за останніми повідомленнями, Чаус вже знову затриманий і вивезений з відділу поліції співробітниками СБУ", - зазначив Новіков.

"У мене через усе це крінж і дежавю, бо рівно сім років тому співробітники ФСБ розповідали нам, як вони точно так само випадково знайшли у себе під Воронежем Надію Савченко, яка за два тижні до цього зникла з Луганська. І тут раптом знайшлася в машині, яку даішники зупинили на дорозі через неувімкнені фари", - розповів адвокат.

"Коли СБУ списує схеми у ФСБ, "тільки не слово в слово, а змінюючи, щоб вчителька не спалила", це і соромно, і тривожно. Бо якщо вони працюють так у справі, щодо якої заздалегідь відомо, що буде великий міжнародний інтерес, то як вони працюють взагалі? І тому, якщо копіюєш схеми роботи, то раніше чи пізніше починаєш копіювати і суть", - зазначив він.

Новіков також виклав фотокопію листа у справі Надії Савченко, де описується момент її викрадення співробітниками ДПС Росії.

Як відомо, Ілля Новіков був у команді захисників ув’язненої Росією української льотчиці Надії Савченко.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Сотрудничество Ирана и России: факты и угрозы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 3:25

Специально для сайта Minval.AZ проанализировал сотрудничество Ирана и россии, факты такого взаимодействия и угрозы. Иран и россия десятилетиями поддерживали двусторонние отношения военно-технического характера, разной степени сближения, но именно в 202...

"Стволы", - Злий Одесит

понеділок, 2 жовтень 2023, 2:35

В то время как российские делегации по странам-изгоям носятся в попытке найти больше снарядов для своей артиллерии, у них возникает другая проблема, на которую традиционно практически не обращают внимания за пределами зоны боевых действий. И проблема э...