
Чому саме Шойгу намагався поговорити з міністром оборони Сполучених Штатів? На це може бути кілька причин. На думку Ступака, насамперед він хотів ще раз наголосити на "брудній бомбі".
"По друге, Шойгу хотів знайти офіційний привід для комунікації, щоб його ніхто не міг звинуватити у тому, мовляв, "що ж ти за скотина, що дзвонила європейцям та американцям, ти що, проти нас?". Натомість він мав відмовку, нібито попереджаючи про "підступний план українців", – сказав Ступак.
Однак він сам має на меті підтримувати стосунки зі США. Експерт Інститут майбутнього назвав це "показовим та обнадійливим кроком" для України. "Принаймні Шойгу намагається ще якось балансувати. У нього немає таких настроїв, хоча на публіку він говоритиме те, що від нього вимагають. Разом з тим, ця комунікація показує, що він хоче щонайменше підтримувати стосунки з американцями та європейцями", – наголосив фахівець.
І додав, що це "дуже непоганий сигнал для нас, якась надія є", оскільки є людина, яка принаймні хоче цю комунікацію підтримувати.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...