
Колаборант та зрадник Євген Балицький заборонив продаж алкоголю на тимчасово захопленій частині Запорізької області.
Усе через "тотальне та безмежне" пияцтво російських військових та найманців, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram 28 жовтня.
"Накачані літрами алкоголю мобілізовані та вагнерівці воювати не в змозі. Рашисти п'ють, стріляються, влаштовують бійки і живуть як у свинарниках. Тож гауляйтер Балицький вирішив заборонити продаж алкоголю рашистським воякам", – пояснив Федоров.
Зазначив, що навіть президент Росії Володимир Путін шокований поголовним пияцтвом своєї армії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спали і їли зі свиньми: СБУ показала відео з "командного пункту" росіян
"Росармія – це відсутність мотивації, зброя здебільшого середини минулого століття і тотальне безмежне пияцтво", – наголосив Федоров.
Заборона на продаж алкоголю ставить життя підприємців на Запоріжжі під загрозу. Водночас недотримання цього "наказу" окупаційної влади накладає штрафи, додав Федоров.
"В жертву Балицький приніс підприємців. Бо не продати алкоголь найманцям зі зброєю, значить очікувати кулю. А продати - отримати десятки тисяч штрафу. Зрадникам байдуже на людей. Вони хочуть лише вислужитися перед кремлівським хазяїном", – написав український посадовець.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...