Російські війська продовжують затягувати свою піхоту в Сіверськ Донецької області, який "потроху переходить в руки ворога". Про це увечері в понеділок, 8 грудня, повідомив проєкт DeepState, передають Патріоти України.
"Противник продовжує затягувати свою піхоту в місто і наразі ситуація розгортається не найкращим чином, адже Сіверськ потроху переходить в руки ворога", - йдеться у повідомленні.
В DeepState зазначили, що за попередніми даними, половина населеного пункту знаходиться під контролем ворога.
Ще пізніше DeepState написав про захоплення ворогом Кам'янського Запорізької області та продовження штурмів Степногірська і Плавнів.
"Степногірськ важко, але ще утримують, Плавні ворог окупував і веде бої у Приморському", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що село втрачене через брак резервів.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...