Skype відповів новими функціями на розвиток інших месенджерів

Компанія Microsoft випустила повністю оновлену версію Skype, з'явиться декілька функцій, які вже активно використовують месенджери-конкуренти, зокрема Snapchat, WhatsApp, Facebook Messenger та Instagram.

Фото от 24tv.uaПатріоти України з посиланням на Нескучные новости інформують, що відтепер користувачі зможуть записати себе на відео, додати до нього стікери, і опублікувати його як "Головну подію" (Highlight), тобто як "Історію", які вже є у багатьох месенджерах.

Класичний відео-дзвінок теж отримав декілька оновлень. Фото можна надсилати прямо під час розмови, не завершуючи при цьому бесіду. А саму відео-розмову тепер можна ілюструвати реакціями.

Як розповів віце-президент компанії Skype Амрітанш Рагхав, причиною таких оновлень стали вимоги аудиторії.

«Ми намагаємося дати користувачам функції, які їм необхідні. Вони розповідали нам, що використовують Skype для того, щоб не втрачати контакт зі своїми сім’ями, телефонують їм один-два рази на тиждень. Але коли їм треба швидко відправити фото або повідомлення, вони повинні використовувати інші застосунки. Користувачі просили нас додати ці функції у Skype, і ми це зробили», – поділився Рагхав.

Він також зазначив, що компанія намагається балансувати між потребами сучасної аудиторії і потребами тих, хто використовував програму лише для того, щоб зробити відео-дзвінок. Навіть якщо користувач не любить смайли, він може використовувати Skype лише для дзвінків та повідомлень. Проте якщо він захоче розважитись, потрібні йому функції будуть розташовані поряд.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Згадала молодість: У Білорусі 68-річна бабця заявила про згвалтування... і отримала тюремний строк

вівторок, 15 червень 2021, 0:10

Незвичайний вирок виніс суд Вілейського району Мінської області. На лаві підсудних опинилася місцева 68-річна пенсіонерка. "Как это чаще всего бывает, началось со спиртного. Пенсионерка пригласила к себе в дом двух мужчин значительно моложе себя и устр...

ЗСУ повертаються у “совок” — Арестовичу показово "смішно" за “парашманів”: Українці реагують на жахливі умови харчування військових

вівторок, 15 червень 2021, 0:05

Колись топ-критик "слуг" і Зеленського знов наглядно ілюструє, що його мораль, це "точка зрения, которая зависит от места сидения". Гра сів з “парашманами” колись незалежному експерту здається дуже дотепною. 13 червня Роман Глех опублікував фото обіду ...