"Союзники так само, як і ми, вловили той тонкий флер паніки з заяв Путіна і з сірих паралізованих писків Шойґу, Ґєрасімова і Суровікіна", - Голобуцький

"The Wall Street Journal: Україна витрачає боєприпаси «небаченими з часів Другої світової війни темпами» - щомісяця до 40 тис. снарядів калібру 155 мм (а їх всього виробляють в Європі близько 300 тис. на рік). Навіть якщо війна припиниться прямо зараз, ЄС буде потрібно до 15 років, щоб поповнити свої запаси за нинішніх темпів виробництва", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Наразі у Німеччини боєприпасів на два тижні у разі нападу Росії. Згідно з вимогами НАТО країни блоку повинні мати достатньо боєприпасів як мінімум на 30 днів.
==
Насправді це позитивна новина. Бо, з одного боку, Європа усвідомила свою незахищеність перед божевільною Росією - а Кремль не втомлюється чи не щодня через чиновників і пропагандистів залякувати ЄС закликами вдарити по Берліну, захопити Балтію, розгромити Польщу, знищити Лондон...
З іншого боку - прямо в Європи на очах ЗСУ поволі, але невпинно і невідворотно розкатує величезну, ресурсомістку як натовп мамонтів армію РФ в дрібні друзки і трошки фаршу.
З третього боку, все, що просить в союзників Залужний, беручи на себе повну відповідальність за перемогу, - зброя, конкретна зброя в притомних кількостях, звичайна і звична, а не півмільярдні вундервафлі, і конкретну кількість боєприпасів до неї.
З четвертого боку, союзники так само, як і ми, вловили той тонкий флер паніки з заяв Путіна і з сірих паралізованих писків Шойґу, Ґєрасімова і Суровікіна. І розшифрували реальний стан економіки з заяв голови Нацбанку РФ, міністра економіки та інших чиновників. А також відчули настрої щурів на кораблі в усієї російської еліти й чиновництва.
І який висновок Європи буде найочевидніший і найбільш оптимальний з точки зору економіки і безпеки? Звісно, "надати ЗСУ все для потужного удару - щоб вже бігом добили Росію і завершили всю цю історію". А тоді демонтаж і доламування економіки екс-РФ, щоб точно убезпечити ЄС як мінімум на період відновлення оборонних запасів.
"Скажених псів пристрелюють" (с), а не підставляють горлянку, якщо виявили, що патронів лишилось мало.
==
І соціально-економічний аспект: оборонні замовлення - це завжди стимулювання економіки, це робочі місця найрізноманітніших спеціальностей і рівня підготовки, це заохочення науки і освіти. Тобто, це позитивно для суспільства. Звісно, якщо це не на тлі війни".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ми не забули ані про нього, ані про його колег": У Третій штурмовій порадили, де ще треба шукати російських агентів

субота, 18 січень 2025, 21:52

Гарною новиною є той факт, що російські агенти отримують підозри. Проте важливо не зупинятися на досягнутому та звернути увагу на Верховну Раду, адже там подібних колаборантів дуже багато. Таку думку висловив підполковник ЗСУ, заступник командира 3 ОШБ...

"Яка реакція батюшок? Жодної!": Через обстріл росіян пошкоджено собор УПЦ МП в Запоріжжі (фото)

субота, 18 січень 2025, 21:33

У Запоріжжі внаслідок ракетного обстрілу, який РФ здійснила у суботу, 18 січня, вибуховою хвилею пошкоджений Свято-Андріївський кафедральний собор УПЦ МП. Військовий прокоментував, як "відреагували" представники собору. Про це військовослужбовець ЗСУ С...