"The Wall Street Journal: Україна витрачає боєприпаси «небаченими з часів Другої світової війни темпами» - щомісяця до 40 тис. снарядів калібру 155 мм (а їх всього виробляють в Європі близько 300 тис. на рік). Навіть якщо війна припиниться прямо зараз, ЄС буде потрібно до 15 років, щоб поповнити свої запаси за нинішніх темпів виробництва", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:
"Наразі у Німеччини боєприпасів на два тижні у разі нападу Росії. Згідно з вимогами НАТО країни блоку повинні мати достатньо боєприпасів як
мінімум на 30 днів.
==
Насправді це позитивна новина. Бо, з одного боку, Європа усвідомила свою незахищеність перед божевільною Росією - а Кремль не втомлюється чи не щодня через чиновників і пропагандистів залякувати ЄС закликами вдарити по Берліну, захопити Балтію, розгромити Польщу, знищити Лондон...
З іншого боку - прямо в Європи на очах ЗСУ поволі, але невпинно і невідворотно розкатує величезну, ресурсомістку як натовп мамонтів армію РФ в дрібні друзки і трошки фаршу.
З третього боку, все, що просить в союзників Залужний, беручи на себе повну відповідальність за перемогу, - зброя, конкретна зброя в притомних кількостях, звичайна і звична, а не півмільярдні вундервафлі, і конкретну кількість боєприпасів до неї.
З четвертого боку, союзники так само, як і ми, вловили той тонкий флер паніки з заяв Путіна і з сірих паралізованих писків Шойґу, Ґєрасімова і Суровікіна. І розшифрували реальний стан економіки з заяв голови Нацбанку РФ, міністра економіки та інших чиновників. А також відчули настрої щурів на кораблі в усієї російської еліти й чиновництва.
І який висновок Європи буде найочевидніший і найбільш оптимальний з точки зору економіки і безпеки? Звісно, "надати ЗСУ все для потужного удару - щоб вже бігом добили Росію і завершили всю цю історію". А тоді демонтаж і доламування економіки екс-РФ, щоб точно убезпечити ЄС як мінімум на період відновлення оборонних запасів.
"Скажених псів пристрелюють" (с), а не підставляють горлянку, якщо виявили, що патронів лишилось мало.
==
І соціально-економічний аспект: оборонні замовлення - це завжди стимулювання економіки, це робочі місця найрізноманітніших спеціальностей і рівня підготовки, це заохочення науки і освіти. Тобто, це позитивно для суспільства. Звісно, якщо це не на тлі війни".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Програма візиту канцлера Німеччини Олафа Шольца до Києва передбачала 30-хвилинні переговори із президентом України Володимиром Зеленським, але лідери розмовляли віч-на-віч близько 2,5 годин. Про це повідомляє Spiegel, передають Патріоти України. Зазнач...
"Видатний український розвідник, який розробляв карколомні операції із захоплення та знищення ворогів на їхній території і якому міг би позаздрити ізраїльський Моссад - Роман Червінський - сьогодні іменинник. Многая літа, пане полковнику!" - пише політ...