
Український музикант, лідер гурту "МЕРІ" Віктор Винник зізнався, що ніколи особливо не любив британський гурт Coldplay, який нещодавно вляпався у скандал з російським фанатом. Про це Віктор Винник пише на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Історія з Coldplay - це про тренди. У 22-му був тренд на підтримку України, але 22-й минув. Не так багато артистів і загалом людей у світі розуміє про, що ця війна. Зрештою і ми часто не дуже в темі чужих конфліктів. Тому і в середовищі поп-культури підтримка України буде слабшати", - згадує він.
Наприкінці музикант та лідер гурту принагідно зізнається:
"P.S. Ніколи особливо не подобались Coldplay. Ну окрім ранньої творчості".
В контексті цього нагадаємо, що напередодні в мережі активно ширилося відео, на якому соліст Coldplay Кріс Мартін звернувся до російського фаната та навіть заявив, що музиканти готові відвідати РФ, "коли Путін дозволить". Інцидент трапився на концерті у Сеулі (Південна Корея). Хлопець, до якого звернувся Мартін, виявився росіянином. Проте це не завадило солісту гурту назвати його "братом" та заспівати імпровізований фрагмент:
"Ласкаво просимо, мій прекрасний брате!
Я знаю, дістатися сюди було важко.
Одного разу ми зіграємо в Росії,
Хоч вона і далеко.
Нам потрібно тільки, щоб Путін дозволив".
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...