Центр Разумкова: названі лідери можливих парламентських перегонів

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчим часом, найбільше голосів отримала б партія "Батьківщина".

Фото: Інформ.юа

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова, з посиланням на Фейсньюз повідомляють Патріоти України.

За даними соціологів, голоси розподілилися б таким чином: ВО "Батьківщина" (11,2% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах), "Блок Петра Порошенка" (9,8%), партія "Громадянська позиція" (9, 6%), партія "За життя" (8,5%), Радикальна партія Олега Ляшка (8,4%).
За "Об'єднання" Самопоміч "готові проголосувати 6,9%, за" Опозиційний блок "- 6,5%, за Об'єднання правих партій ("Свобода","Правий Сектор", "Національний корпус") - 4,2%. Решта політичних сил набрали б менше 3% голосів виборців.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 21 по 26 квітня 2017 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...