У Путіна більшає підстав для хвилювання за свій трон: Аналітики ISW пояснили, чому Пригожин заговорив про відправку "вагнерівців" під Бєлгород

Самочинне захоплення прифронтової області РФ під приводом "захисту росіян", яких не здатні відстояти всі силовики Путіна, відкриває фантастичні перспективи кухарю х*йла. Можна стати народним героєм, і ризиків його військам набагато менше ніж у Бахмуті

Ватажок приватної військової кампаніїр"Вагнера" Євген Пригожин погрожує самовільно відправити найманців до Бєлгородської області РФ. Одна з причин такого рішення-спроба відправити "вагнерівців", що ще залишилися, в спокійний регіон.

Аналітики Інституту вивчення війни відзначили, що Пригожин вхопився за загальне невдоволення росіян безпекою на кордоні з Бєлгородською областю, щоб пригрозити, що сили групи Вагнера можуть діяти на території Росії без схвалення російського військового командування. Він заявив, що "вагнерівці" не чекатимуть запрошення або дозволу Міноборони для захисту Бєлгородської області, якщо Міноборони нічого не зробить для безпеки регіону. Пригожин виправдав свою загрозу непокори, заявивши, що "Вагнер" прагне захистити російський народ, маючи на увазі, що Вагнер візьме на себе роль захисника кордону, яку вже має займати МО.

Погрози Пригожина засновані на скаргах інших видатних діячів інформаційного простору на те, що російська влада недостатньо зробила для захисту прикордонних територій від наслідків війни, і відображають нинішню втрату Пригожиним інформаційної ініціативи.

Крім того, погрози головного "вагнерівця" також вказують на те, що він може прагнути, щоб сили Вагнера взяли на себе основну або виключну відповідальність за вісь на українському театрі військових дій тепер, коли сили Вагнера відмовилися від цієї ролі в районі Бахмута. Пригожин може розглядати Бєлгородсько-український кордон як лінію фронту, яку досить легко захищати, оскільки рейди в Росію досі відбувалися у вкрай обмежених масштабах.

Розміщення сил Вагнера на кордоні з Бєлгородом дозволило б Пригожину зберегти свою позицію командувача передовими силами без виснажливих вимог проведення лобових атак в стилі живої хвилі проти сильно укріпленого українського міста.

"Викликає подив явна загроза Пригожина провести військові дії, нехай навіть оборонні, на території Росії без дозволу Міноборони Росії, якщо це не що інше, як яскрава риторика. Це означає, що Пригожин вважає себе здатним використовувати вірні йому великі збройні сили на свій розсуд і поза контролем реальних російських збройних сил. Президент Росії Володимир Путін повинен був би мати величезну впевненість в особистій лояльності Пригожина до себе, щоб відчувати себе комфортно в такій ситуації", - вказали експерти.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Збройні сили знищили МТ-ЛБ з корабельною установкою А-22 “Огонь”

понеділок, 25 вересень 2023, 0:55

Збройні сили України знищили першу російську МТ-ЛБ з пусковими установками радянського вогнеметно-запалювального корабельного комплексу А-22 “Огонь”. . Відповідні фотографії оприлюднили в соціальних мережах. . Повідомляється, що бойова машина була зн...

"Взялась обс*рати українську літературу": Діана Панченко з NewsOne подалась в "політичне літературознавство" (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 0:30

"Пам'ятаєте піддуту лярву з мураєвського NewsOne Діану Панченко? Її почала поширювати кремлівська пропаганда - це однозначно успіх!" - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продов...