"​У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше", - політолог

"У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше. Бо це не в інтересах США раптово програвати Україну, на підтримку якої вони в очах світу доклали скільки зусиль. Але і сліпого захоплення Україною теж не буде", - пише політолог Сергій Таран на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Вже не раз наголошував - після етапу ідеалізму та ейфорії в американо-українських відносинах настав етап жорсткої прагматики. Підтвердження тому - остання зустріч Байдена та Зеленського, яка відбулася сухо і без фанфар.
Допомога Україні стала предметом дебатів у внутрішній американській політиці у розпал виборчої кампанії, і тепер партійні групи визначаються не «за» беззастережну підтримку України, а діляться на «за» і «проти».
Чому так сталося, що підтримка України, яка здавалося б мала би викликати однозначну двопартійну підтримку у країні, для якої боротьба за свободу – частина національної ідентичності – окреме питання. Тут винна і природа демократії, яка спонукає конкуруючих політиків завжди ділитися і сперечатися з будь-кого приводу, і, м’яко кажучи, не завжди вдала комунікація з боку Києва, і, на жаль, корупційні скандали.
Але головне питання тут не «чому», а «що далі»?
А далі потрібна, по-перше, якісніша зовнішня політика, без перебільшених очікувань і обрАз. До цієї політики з боку України має бути задіяно значно більше розмаїтих комунікаційних каналів – це мають бути і експертні та громадські середовища, і контакти по лінії парламенту, - причому як з боку влади, так і опозиції.
До речі, у західних демократіях є нормальною практикою, коли провладна партія робить акцент на комунікації з провладними парламентарями інших країн, а опозиція – відповідно з опозиційними. В результаті – виграє вся країна. Не треба під час війни боятися такої комунікації. Монополізація, як бачимо, значно небезпечніша.
Ну, а по-друге, Україна, звісно, не має давати приводів для скандалів. Бо такі скандали зараз – не просто про корупцію чи «відсутність реформ», вони – про загрозу національній безпеці країні".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Військово-дипломатичні підсумки 2023 року: Говорити про завершення контрнаступу ще зарано

вівторок, 5 грудень 2023, 9:17

Головним підсумком цього року є те, що атаки ЗСУ на кримську інфраструктуру стали системними. І навіть там, де це нібито не стосується Керченського мосту напряму, це також пов’язано. 2023 рік добігає завершення. Поза сумнівом, він був тяжким в історії ...

СОУ контратакують під Авдіївкою, відновивши втрачені позиції. Росіяни продовжують шукати слабких місця української оборони, - ISW

вівторок, 5 грудень 2023, 8:43

Згідно з проаналізованими даними Інституту вивчення війни (ISW), українські військові атакують загарбників на південь від Степового, біля коксохімічного заводу і промзоні тривають запеклі бої. . У свіжому звіті ISW йдеться, що українські війська нещод...