Уявити реальність такого проекту не можу: Тимчук про шанси Кремля створити сухопутний коридор у Крим (відео)

На думку нардепа, захоплення вузької смуги суші для створення сухопутної дороги в Крим на даний момент не представляє стратегічної цінності для РФ.

Півострів Крим. Ілюстрація:https://cont.ws

Ймовірність початку операції російських військ по створенню сухопутного коридору в Крим на даний момент невисока. Про це в інтерв'ю Апострофу розповів народний депутат, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, інформують Патріоти України.

На думку нардепа, захоплення вузької смуги суші для створення сухопутної дороги в Крим на даний момент не представляє стратегічної цінності для РФ.

Тимчук зазначив, що цей "коридор" буде практично неможливо обороняти, а цивільні особи подорожувати по ньому навряд чи захочуть через серйозну небезпеку.

"Я не знаю, як би Росія здійснила такий проект по створенню сухопутного коридору. Для мене це покрито мороком таємниці. Ну, ті, хто говорив про це, очевидно, якось припускають, бачать якось або малюють. Але я собі уявити не можу", - резюмував Тимчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...