Українська аудиторія Facebook стрімко зростає після блокування російських соцмереж

Тільки за один день українська аудиторія соцмережі Facebook зросла майже на 35 відсотків після початку блокування провайдерами доступу до заборонених російських сайтів.

Ілюстрація: Фейсбук

Такі результати наводить компанія TNS KANTAR, що спеціалізується на маркетингових дослідженнях, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Вже наступного дня після оголошення блокування російських ресурсів аналітичні дані TNS KANTAR CMeter показали чітку тенденцію зростання користувачів Facebook. Також майже подвоїла денний охоплення, як це і прогнозувалося, соцмережа Google+, яка посилює свої позиції.

За відомостями аналітиків компанії, найбільше Facebook приростає на сході. На нововведення найчастіше реагують користувачі 14-20-річного віку, саме вони і принесли найбільший приріст в аудиторії відомої світової компанії.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ви будете здивововані: Лікар назвав вагому причину зробити каву частиною щоденного раціону

понеділок, 17 травень 2021, 22:39

Як можна захистити печінку за допомогою кави. Дізнайтеся, як кава впливає на здоров’я печінки - і скільки ви повинні її пити. Чому напій без кофеїну в цьому випадку "не працює". Кава - один з найпопулярніших напоїв у світі. Багато хто саме з нього почи...

Покерные турниры в Украине и Киеве в 2021 году

понеділок, 17 травень 2021, 22:05

Аккредитованные клубы для проведения покерных турниров в Украине. Ознакомьтесь со списком турниров с крупными призовыми и легальных клубов Украинской Федерации Спортивного Покера. С недавних пор игровой бизнес в Украине стал легальным видом спорта. А в...