"Вагнерівців" на чолі з Євгеном Пригожиним можуть використати в Білорусі для виконання диверсійних завдань. Про це повідомляє видання The Economist з посиланням на українську розвідку, передають Патріоти України.
Після короткотривалого бунту Пригожина та його найманців у Росії, "вагнерівців" вирішили "вислати" до Білорусі. Йдеться про приблизно 2500-3000 найманців. "Це професійні війська, які можуть бути використані для виконання диверсійних завдань", — припускає анонімний український урядовець.
Водночас у військовій розвідці України повідомляють, що перспектива нового російського вторгнення з півночі залишається малою. "Можливо, існує гра, щоб змусити нас перекинути сили на північ. Але ми теж граємо в ігри", - повідомило анонімне джерело виданню The Economist.
Слід зазначити, що у своїх коментарях щодо ситуації з "вагнерівцями" Путін сам провів нетактовне порівняння з 1917 роком, коли революція всередині країни сприяла заколоту російських військ у Франції.
Ентоні Кінг, військовий соціолог з Йоркського університету, застерігає від переоцінки ефекту "підривних повідомлень" Пригожина. За його словами, війська, як правило, воюють з кількох причин. Політична причина - лише одна з них. Інші включають почуття лояльності всередині невеликих підрозділів і ефект примусу - наприклад, російські "загороджувальні загони", які погрожують розстріляти солдатів, що відступають. Кінг скептично ставиться до того, що "політичні махінації" матимуть значний вплив на взводи і роти на тактичному рівні.
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...
1. Мета Трампа. . Примусити до укладання угоди на його умовах та під його особисті гарантії на період його чотирирічного терміну. . 2. Цільова аудиторія. . Політика Трампа спрямована на прихильників ізоляціонізму, яка завжди має значну підтримку с...