
Український художник Олекса Манн передав суть мазохістської любові західної людини до "русскої" культури. Про це митець розповів на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
Манн зазначив, що прочитав про одного слабоумного французького блогера, який з своєю дівчиною відправився в якісь довготривалі в мандри російською автівкою "Нива". "Ця "Нива" постійно ламається, не їде, щось там постійно відпадає, горить і димиться, воно обʼєктивно х***ве, коряве і не зручне, роз***ане і не закручене, але блогер не сумує, бо дуже любить свій русскій автомобіль. Він, як пишуть, взагалі не зміг доїхати, без поломок, до жодного міста. Ця вся історія мені дуже нагадує оцю мазохістську любов західної людини до всієї русскої культури взагалі", - пише художник.
Та додає, що іноземці будуть це все ірраціонально любити і тягти на своєму горбу, "хоча з того тазика, через борт, виплескується чомусь винятково лайно". "Бо так навчили в університеті, бо це екзотика з "загадочной русской душой" на додаток. І в це вбухано х**ву тучу грошей і зусиль плішивих поколінь задротів на зарплаті. Ну куди ж це все отак одразу відкинеш? Треба мучитись. А, і ще бажано обовʼязково мріяти про поїздку по Транссибірській магістралі. Де тебе пограбують, зґвалтують, вбʼють і ще й на**уть в твій потертий сорбонський дипломат. А що тут такого? Душа ж широка", - констатує Манн.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...