"У Миколаєві футболки "Россия. Вечно верный" продавали давно, але тільки тепер знайшлась людина, для котрої це неприйнятно", - політтехнолог Голобуцький

Без правового регулювання покарання за антиукраїнську діяльність (включно з юридичним визначенням, що це таке) з цим дійсно мало що можна зробити...

"В Миколаєві продавали в цілком собі легальному магазині футболки "Россия. Вечно верный". Продавали вже давно, але тільки тепер знайшлась одна людина, для котрої це категорично неприйнятно, тому після наїзду на адміністрацію футболки пішли в урну", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Продавчиня, щоправда, не пішла ні на Ростов, ні бодай на біржу праці - навіть після заяви "Какая война, у кого война? Я из России, у меня никакой войны ни с кем нет. Я сама россиянка. Я сорок лет в Украине живу, у меня врагов нет. У меня все люди – братья".

Хоча які претензії до продавчині, якщо досі жодних проблем не має екс-депутат Журавко - а він взагалі феєрично прокоментував ситуацію "Политнавигатору" (ясно що руссо-пропагандони негайно кинулись розкручувати тему): "Символика двуглавого орла сегодня в Украине как нельзя актуальна, поэтому так бесятся нацики и занимаются беспределом, убирают. Большая часть населения понимает, что защита может прийти именно от России, так как весь этот беспредел уже всех достал. Хаос нацизма устилает практически всю Украину. Поэтому, чем больше они будут запрещать эту символику, тем более она будет становиться популярней, ярче и весомей в обществе Украины".
--
В принципі, без правового регулювання покарання за антиукраїнську діяльність (включно з юридичним визначенням, що це таке) з цим дійсно мало що можна зробити. З іншого боку, аби була політична воля: "метод Аль Капоне" ніхто не скасовував, за чіткого позиціонування держави і державної влади адепти Кремля цілком могли би отримувати покарання за порушення податкової дисципліни, за порушення прав споживачів, за хуліганку, за порушення ПДД... Дотиснули би кількістю.

Але на цей момент Гугл на запит "законопроєкт про антиукраїнську діяльність" видає передусім заголовки "Політтехнолог Голобуцький агітує за закон про антиукраїнську діяльність" за різні періоди. Сумно і смішно. Але більше сумно".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В міноборони розкрили результативність Storm Shadow

понеділок, 29 травень 2023, 6:00

У міноборони України розкрили результативність використаних крилатих ракет Storm Shadow. Олексій Резніков розповів, що українські військові використовують зі 100% ефективністю ці далекобійні ракети. «Зі всієї кількості пусків Storm Shadow, які вже відб...

Домашній Плавлений сир, дієтичний та смачний. Всього три Інгредієнти!

понеділок, 29 травень 2023, 5:45

Без Масла, Без Яєць! Плавлений сир готувати дуже швидко та просто, майже через 10-20 хвилин можна смакувати справжній, смачний і корисний, домашній плавлений сир! Гарячим його можна подавати, як сирний соус до овочів, це дуже смачно та корисно! РЕЦЕПТ:...