Українці, які повністю довірили долю держави Володимиру Зеленському, схожі на людей, які свого часу привели до влади Володимира Леніна. З огляду на це, громадянам нашої країни потрібно винести особливий урок з періоду зародження радянського режиму. Про це написав на своєму Telegram-каналі український журналіст, публіцист Віталій Портников, передають Патріоти України.
"150-річчя з дня народження Володимира Леніна, як і слід було очікувати, з більшим інтересом згадали в Росії, ніж в Україні. А даремно. Ленін – це завжди урок. Він захопив владу, обіцяючи співвітчизникам мир. Декретъ в мирѣ – це був перший декрет радянської влади. Саме готовністю вийти з Першої світової війни більшовики відрізнялися практично від усіх інших політичних партій тодішньої Росії", – написав він.
У підсумку, нагадав Портников, вони виконали свою обіцянку, вийшовши з коаліції з Великобританією і Францією і підписавши Брестський мир з Німеччиною. Але в підсумку замість миру суспільство отримало громадянську війну.
"Таку виснажливу, що нещасні жителі колишньої Російської імперії забули про Велику війну, з якої вони так прагнули вийти. "Іспанка", тиф, Голодомор, сталінські репресії... Неможливо навіть порівняти кількість жертв 1914-1918 років і кількість жертв 1918-1941. Але найважливіше, що в той же 1941 більшовикам, незважаючи на всі їхні небажання, довелося знову воювати з Німеччиною і повертатися до союзу з Великобританією і Францією", – зазначив журналіст.
"А через сто років після Брестського миру нащадки тих, хто повірив в декрети Володимира Леніна, знову повірять в те, що "потрібно просто перестати стріляти" і проголосують за іншого Володимира-миротворця. І мотузка невідворотного розвитку трагічних подій знову почне стискатися на українській шиї", – провів він парраллель із сучасною історією України.
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...