"Вони очікували на наступ, але...": Військовий розповів про зміни в діях окупантів на сході

Військовослужбовець Збройних сил України Євген Ієвлєв розповів про бої на східному фронті. Загалом ситуація надзвичайно динамічна, і хоча на різних ділянках обстановка різна, усе взаємоповʼязано, передають Патріоти України.

Як зазначив боєць, після успіхів українських військ в районі Кліщіївки та Курдюмівки на Донеччині окупанти очікували наступ на сусідніх ділянках, внаслідок чого суттєво зросла кількість артилерійських обстрілів – ворог вів шквальний вогонь і вдень, і вночі.

"Протрималося все тиждень-півтора. Потім днів 5-6 кожного дня інтенсивність зменшувалася. Ніяких спроб зав'язати стрілецькі бої взагалі не було. Чи пов'язано це з тим, що вони перекидають особовий склад на Південь – не знаю", – наголосив Ієвлєв.

Ієвлєв зазначив, що його підрозділ перебуває на смузі, яка тримається ще з 2014 року, і відстань різна – від 400 до 800 метрів, залежно від ділянки. Тут змінилося кілька підрозділів як українських сил, так і окупаційних військ.

"За останні 2 роки тут все мінувалося настільки активно, що окупанти й самі не знають карту своїх мін. Тому й наступати вони тут нормально не можуть. Вчора вони з дронів кидали запалювальні боєприпаси за 100-150 метрів від нас, щоб запалити поля. Я не спеціаліст у саперній справі, але розумію, що від вогню не всі міни здетонують. Але загалом інтенсивність за останні 5-6 днів спала", – резюмував військовослужбовець ЗСУ.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ви не повинні бути на пункті управління": Муженко розповів, що Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:43

Колишній головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко повідомив, що президент України Володимир Зеленський не хотів його допомоги в Генштабі після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. В інтерв'ю Муженко розповів, як після повномасштабного вторгнення пр...

Ізраїль за рік до нападу знав про плани ХАМАСу: Чому розвідка проігнорувала важливий секретний документ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:15

Як свідчать документи, електронні листи та інтерв'ю, ізраїльські чиновники отримали план бойових дій ХАМАСу для теракту 7 жовтня більш ніж за рік до того, як він стався. Але ізраїльські військові і представники розвідки відкинули цей план як бажаний, в...