"Выступаем за Юлечку. В 2010-м за нее голосовали. А нас кинули": Тимошенко не розрахувалася з пенсіонерами за мітинг, ті прийшли вимагати гроші (відео)

У тому, що їм не виплатили обіцяну суму, бабусі звинувачують не свою улюбленицю, а "нечистих на руку посередників".

Бабусі агітували за Тимошенко. Фото: agropolit.com.

Група пенсіонерів прийшла до офісу громадської організації «Центр захисту киян», створеної київським осередком «Батьківщини», щоб вимагати від Юлії Тимошенко розрахуватися за мітинг, на якому люди стояли в її підтримку. Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Facebook блогер Дмитро Косинський, передають Патріоти України.

«Хлопці, це просто Лол з великої літери! Прихильники Юлії Тимошенко продовжують підтримувати свого кандидата, не дивлячись на те, що їм не повністю оплатили їх послуги», - написав Косинський.

Він поспілкувався з бабусями, які стояли біля офісу організації Тимошенко з плакатами в її підтримку. Мітингувальники розповіли, що «Юлія Володимирівна обіцяла їм по 500 грн, а заплатили всього по 70 або й того менше».

«Обидели нас. Мы стояли девятого на Контрактовой площади. Голосуем за Юлечку, выступаем за Юлечку. В 2010 году за нее голосовали. А нас кинули. Обещали по 500 грн… Никто нам не заплатил. А некоторым дали по 70 грн. Мы пришли за правдой. Чтобы она помогла, и нам вернули деньги. Где наши деньги? Разворовали, наверное, посредники? Мы в правовом государстве живем», - заявила одна із мітингувальниць.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...