Виродження московсько-комуністичної імперії: Як у СРСР процвітали побутові крадіжки (фотофакти)
"Несуни" в піздньому СРСР було явище багатомільйонне - хто де працював, той то і мав, як казали тоді

Дрібні побутові крадіжки в часи СРСР були звичайною справою. Вони настільки стали звичними, що навіть не вважалися злочином, а ледве не обов'язковою чеснотою. Міф про довірливі стосунки між людьми не виправданий, адже наживалися вони один на одному, пише у своєму блозі журналіст Максим Мирович, зазначають Патріоти України.
"Чому так відбувалося? По-перше, від загальної бідності, рівно розмазаної по всіх верствах суспільства. По-друге - через загальний дефіцит необхідних товарів і послуг. Прокладки для сантехніки завжди були у "свого" слюсаря (які той поцупив десь на складі), потрібні запчастини для автомобіля (яких не було в автомагазинах) дивом перебували у "свого" автомеханіка. Можна сказати, що така "низова корупція" є практично неминучою в бідних країнах, при цьому всередині самого суспільства вона не вважається чимось непристойним - люди просто виживають як вміють", - пояснює Мирович.

Що саме та як крали в СРСР, детально розповідаємо у галереї.
"Загалом, як бачите, "чесні радянські громадяни" були не такими вже чесними - в СРСР існувало досить масове побутове злодійство, яким були пронизані всі верстви суспільства. Чи можна звинувачувати в цьому радянських громадян? І так, і ні - чималу частку відповідальності я б поклав на саму совкову систему, яка тотальної убогістю і дефіцитом змушувала людей якось виживати і крутитися", - наголошує журналіст.



Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
Країна-агресорка Росія змінила тактику використання безпілотників в атаках по Україні. Про це в п’ятницю, 4 квітня, пише The Telegraph, аналізуючи збільшення кількості російських ударів по Україні від дня початку переговорів між США та РФ 18 лютого в Е...
У мережі порівняли світлини мирного міста Бахмут з тим, як він виглядає зараз внаслідок російських обстрілів та окупації. До російського вторгнення 2022 року місто було центром соляної промисловості України та залізничним вузлом. Під час боїв за Бахмут...