З архіву ПУ. Московський патріархат в Офісі президента. Як перший заступник голови ОП толерує "русский мир" і розповсюдження коронавірусу в Україні (відео)

Коли головним лобістом РПЦ в Україні називають російсько-українського олігарха Новинського, наразі не зовсім так, є дані, що Московський патріархат має сильний вплив безпосередньо в офісі Зеленського, зазначають Патріоти України.

Журналіст Богдан Буткевич у травні 2020 року розповів про те, хто пролобіював певну індульгенцію для представників російської православної церкви в Україні, котра, нагадує жкрналіст, стала головним з головних розсадників коронавірусної хвороби. Отже, хто ж ця людина?

"Знайомтеся - Сергій Трофімов, перший заступник голови Офісу президента України Зеленського. Колишній виконавчий продюсер "Кварталу 95". У двогодинному інтерв'ю Дмитру Гордону знайшлося місце для реверансів у бік філії РПЦ в Україні і компліментів її керівнику Онуфрію. Останній, нагадаємо, з початком російської агресії називав бойовиків "одновірцями", відмовлявся вшанувати пам'ять загиблих українських воїнів, а Голодомор вважає "смиренням гордині".

Чим пояснюється небачена раніше медійна активність Трофімова? Як він готується очолити Офіс президента після можливого звільнення Андрія Єрмака? З яких причин вони конфліктують і що спільного у цих персонажів?"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Почаївська лавра могла стати українською в 1992 році. Щоб цього не сталося другу за значенням обитель України ченцями з Росії та Молдови – професор Кралюк

субота, 19 червень 2021, 6:10

Нині Почаївська Успенська лавра лишається оплотом "русского мира" на теренах України. Вона належить Українській православній церкві (Московського патріархату), а реально – Російській православній церкві (РПЦ), маючи статус ставропігійного монастиря. ...

Хіти тижня. "Почему в Украине массово арестовывают владельцев русских печей", - Рибніков

субота, 19 червень 2021, 3:00

Не приходится сомневаться, что все страны мира, особенно Крым, изначально населяли русские... Осужденный Нюрнбергским трибуналом закон Зеленского о коренных фашистах, в котором строго оговаривается методика измерения черепов русскоязычных граждан Украи...