Напередодні виборів у вересні основні політичні партії Німеччини представили різну політику щодо Росії. Німецька партія зелених та її кандидат на пост канцлера Анналена Берберк - найжорсткіші щодо Росії. Baerbock пообіцяв перекрити газопровід "Північний потік II" і протистояти авторитарним державам, включаючи Росію та Китай. Це позиція, яка добре відгукується у Вашингтоні. Якщо кандидат від Християнсько -демократичного союзу Німеччини Армін Лашет переважатиме як лідер наступного коаліційного уряду, то підхід Німеччини до Росії швидше за все, визначатимуться економічними інтересами, а не політичними чи геополітичними проблемами. Вибори президента Франції 2022 року також визначать, якого партнера Німеччина має у просуванні своїх інтересів у Європі та щодо Росії.
Торрі Таусіг - кандидат докторських наук та стипендіат HB Ерхарт у Школі права та дипломатії Флетчера Університету Тафтса.
Вона зосереджується на питаннях, що стосуються зовнішньої політики США, міжнародної безпеки та американської дипломатичної та військової історії. Її дослідження зосереджуються на провідній ролі Америки на Близькому Сході.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...