Дипломат Володимир Огризко вважає, що Іран має бути покараний за постачання зброї до Росії. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України.
"Іран намагається використати всі можливості, щоб уникнути відповідальності за збитий український літак. Тепер вони надають зброю Росії, яка вбиває українців. Сьогоднішній варварський напад на столицю черговий раз підтвердив, що маємо справу з російськими терористами", - пояснив Огризко.
Дипломат вважає, що не можна довіряти заявам Ірану про постачання зброї для Росії. "Іран нахабно та цинічно бреше про те, що вони не постачають цю зброю Росії. Тому вірити цій країні та цьому режиму просто безглуздо. До речі, за всю свою дипломатичну карʼєру я не знав більш брехливих дипломатів, ніж іранські. Вони можуть говорити одне, а вже завтра сказати, що нічого такого не говорили", - додав він.
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...