Заява Байдена про "диктатора Сі Цьзіньпіна" не зашкодить перемовинам Китаю і США, - експерт

Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" Олександр Краєв розповів, які наслідки матиме ця заява для відносин між США та Китаєм, які залишаються конкурентами, але також партнерами зі світової безпеки, передають Патріоти України.

"Я не думаю, що це матиме визначально негативний вплив. Посилаючись на транскрипти зустрічі, які опублікували обидва міністерства закордонних справ, посилаючись на те, що говорили до зустрічі, як це коментували в усіх медіа, вони чудово розуміють, хто вони є. Вони абсолютно прагматично до цього ставляться", - заявив експерт.

Краєв процитував заяви американського відомства, що США та Китай залишаються конкурентами на міжнародній арені, й так само говорили китайці. "Але попри цю конкуренцію обидві держави чудово розуміють свою глобальну відповідальність, вони розуміють, що від їхньої позиції, можливості комунікувати, підтримувати якийсь рівень діалогу залежить світова стабільність і те, що ми називаємо безпекою світової спільноти. Тому так, вони можуть вважати один одного диктаторами або слабкою демократією, як часто Китай говорить про Сполучені Штати. У них є розуміння важливості цих перемовин, тому Байден не кривив душею, я з цим повністю погоджуюся, він дійсно бачить у Сі Цзіньпіні диктатора, адже він керує диктатурою, а хто може керувати диктатурою, окрім диктатора", - підкреслив він.

Експерт Ради зовнішньої політики "Українська призма" підсумував, що, попри цю різницю режимів та підходів, це зовсім не означає що заява Байдена якимось чином перерве ці перемовини.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Антимайданівці минулого стали патріотами майбутнього. І сміх, і сльози, - Марина Данилюк-Ярмолаєва

неділя, 3 березень 2024, 0:30

"У Комітеті з питань розвідки заявили, що РФ готує спецоперацію "Майдан-3", суть якої — поставити під сумнів легітимність президента після 20 травня, коли закінчиться термін його повноважень. Додатково ці шатуни сучасності впевнені, що чорні сили зрива...

Міністр внутрішніх справ Франції заявив перед комісією Сенату з питань права, що Росія - головний ворог його країни, - Голобуцький

неділя, 3 березень 2024, 0:15

"Міністр внутрішніх справ Франції Жерар Дарманен заявив перед комісією Сенату з питань права, що Росія - головний ворог Франції. "Перша загроза - це загроза російська. Беззаперечно. Росія сьогодні є головним ворогом в інформаційній війні, агресії на те...