Мета наступу Росії на Бахмут, який розпочався наприкінці січня, частково полягала в тому, щоб залучити значні резерви України. Проте головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний не потрапив до пастки, ідеться в матеріалі The Economist.
Журналісти пишуть, що використання резервів значно б ускладнило український контрнаступ. Водночас битва за Бахмут призвела до набагато більших втрат з боку Росії, ніж України.
«І що більш важливо, генерал Залужний уникнув очевидної пастки. Замість того, щоб кинути значні резерви в Бахмут для порятунку міста, яке має набагато більше символічне, ніж військове значення, він відправив війська за кордон для тренувань на новій техніці», — ідеться в статті The Economist.
Також видання повідомило, що Залужний розраховує, що створить три нові армійські корпуси. Кожен складатиметься з шести бригад і налічуватиме по 20 тисяч військових — загальна кількість становитиме близько 60 тисяч.
Із січня навчальне командування армії США проводить навчання українських підрозділів у Німеччині. Якщо під час наступів у 2022-му бійці атакували переважно ротами, то американці об'єднують їх у батальйони та бригади для загальновійськової війни. Піхота, бронетехніка, артилерія та інші роди військ працюють разом, а не послідовно.
8 березня речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив, що росіянам не вдається розвинути успіх в наступальних діях довкола Бахмута. Українські війська відкривають вогонь по окупантах та завдають втрат.
Танк Т-90М "Прорив", який вважається російською гордістю та нібито не має аналогів у світі, заплутався у дроті та заглох. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив український журналіст Юрій Бутусов, оприлюднивши відповідне відео від підрозділу "Лелека...
Безпілотники атакували Таганрог, Ростовської області РФ, через що у місті оголосили режим надзвичайного стану. Про це у середу, 2 квітня, повідомляють російські ЗМІ та Telegram-канали. . "Безпілотники атакували Таганрог - пошкоджено житлові будинки. М...