Українська акторка Дар'я Петрожицька розповіла, як її коханий Олексій робив пропозицію. Подробицями вона поділилася у подкасті блогера Аліни Шаманської. За словами зірки серіалу "Папік", він зробив пропозицію руки та серця під час відпочинку у Венеції цього літа, передають Патріоти України.
"Я заручена. Це не те що якийсь секрет. Просто нам двом здалося, що зараз це не дуже на часі. Зробити із цього якийсь інфопривід - ні. Можна сказати, що це було кохання з першого погляду. Закоханість. Я люблю його за те, якою з ним є я. Пропозиція зроблена в Італії цим літом. В останній день подорожі ми були у Венеції, каталися в гондолі. Я їду в цій гондолі, у мене брудна голова, панамка, шорти, майка, і тут ми запливаємо у вуличку, де нікого немає. І цей гондольєр починає співати. У той момент я подумала, настільки це романтичний момент - як у книжках. Льоша запропонував мене сфоткати, я лізу на невеличкий стільчик, повертаюся, щоб сфоткатися... а він стоїть. Я хіхікала хвилини три і перепитувала: "Ти серйозно?", - сказала вона.
Петрожицька також розсекретила, що її майбутній чоловік родом із Харкова, але вже давно працює аналітиком у Німеччині, тому знаменитості доведеться жити на дві країни, що її дуже лякає. "Мій маленький страх - жити на дві країни. Я не знаю, як це буде, але ми ризикнемо. Він багато років там живе, працює. Він не отримує німецьке громадянство - не хоче відмовлятися від українського", - підсумувала акторка.
"Коли я писав блог по вбивству Фаріон, то зразу сказав, що ви будете здивовані вбивцею і мотивами", - пише у своєму блозі Борислав Береза, передають Патріоти України. "Зараз бачу сміхуйочки з приводу, що наступною жертвою мав бути Макс Бужанський. Про ...
Лідери козацтва пізніших часів відтіснили в пам'яті народу відчайдушного і умілого отамана, що з купкою запорожців став одним з вершителей доль Східної Європи і підняв роль українського козацтва до небувалих до того висот, перевершивши Байду Вишневецького