Зірки говорять: У п'яти знаків Зодіаку навесні можуть збутися всі мрії - два з них Ванга вважала "магічними"

Астрологи прогнозують для п'яти знаків Зодіаку надзвичайне везіння навесні цього року, двоє з везунчиків - Леви і Риби - належать до знаків, яких Ванга вважала наділеними магічними рисами. Відповідний гороскоп опубліковано на сайті rsute, передають Патріоти України.

Овен

У представників цього знаку з'явиться можливість втілити найзаповітніші мрії в реальність, позбавитися від невдач і поганого самопочуття. Незвичайні речі, які з ними відбудуться, запам'ятаються надовго і змусять інших людей говорити про їхні успіхи.

Близнюки

У перші весняні місяці представники цього знаку зможуть почати нове і щасливе життя, позбутися від боргів і фінансових невдач, а в цілому отримають шанс на дуже вдалу весну, коли будуть виконуватися бажання.

Лев

Для представників цього знаку настане час для зміни свого фінансового становища. Можлива пропозиція хорошої та перспективної роботи, передбачається зустріч з людиною своєї мрії.

Стрілець

Представникам цього знаку пощастить в особистому житті, якщо вони одружаться, то створять хорошу і міцну сім'ю. З'явиться можливість зробити вдалу велику покупку.

Риби

У представників цього знаку будуть приємні події, які допоможуть втілити мрії в реальність і навіть змінити свою долю.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чи буде у світі нова велика війна, і де вона може розпочатися

неділя, 24 жовтень 2021, 5:45

Військово-політична напруга в Азії загрожує глобальній безпеці. Дивно, але факт: у період глобальної енергетичної і логістичної криз, пандемії, що триває в багатьох країнах, і обґрунтованих побоювань дестабілізації світової фінансової системи через тот...

"У Подоляка навіть не вистачило розуму погодитись на інтерв'ю бубачкі Бутусову - він тільки що не обіср...вся на цю пропозицію", - Валерій Прозапас

неділя, 24 жовтень 2021, 0:23

"Подоляк на каналі Ахметова вчора виглядав жалюгідно, як і інші представники ОП. Він був думав, що маючи за спиною "1+1" і купивши мовчання одних позитивних блогерів та шершаві язики інших, кварталівці міцно тримають ситуацію - але їм продемонстрували,...