Одесі не загрожує російський десант, оскільки супротивник не зможе реалізувати таку операцію з низки причин. Для здійснення десантної операції противнику необхідна авіаційна та артилерійська підтримка, а він не може її забезпечити, поділився думкою військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит) в Telegram, передають Патріоти України.
"Про російський десант на Одесу... Так, Одеса для російських окупантів відігравала і продовжує, в їхніх маніакальних планах, відігравати важливу стратегічну роль у замиканні сухопутного коридору на Придністров'я, але реалізувати цей сценарій вони не могли і не зможуть з цілої низки причин...", - зазначив експерт.
За його словами, для того, щоб була масована артилерійська підтримка десанту з суші, необхідно мати успіхи під час сухопутної операції, а супротивникам не вдалося взяти під контроль Миколаїв і Херсон, а без повного контролю над цими обласними центрами їм не вдасться розгорнути сухопутний наступ на Одесу.
"...Десантування РОВ (російських окупаційних військ - Ред.) в Одесі має як мінімум мати два фактори підтримки. Авіаційне, а також артилерійське. Перший здійснюється наявністю великої кількості авіації в повітрі, над зоною висадки десанту і ударах по позиціях і укріпрайонах противника... а другий можливий при наданні артилерійського впливу на місто з суші, тобто, завдяки успішній сухопутній операції або за допомогою морської артилерії", - зазначив оглядач.
Коваленко стверджує, що у супротивників немає шансів реалізувати ні перший, ні другий фактор. "ППО в Одесі нівелює авіаційну компоненту в повітряному просторі півдня України, а сухопутна компонента... вище написав ... Ну, і крім усього вищевикладеного, не забуваємо про ПКРК "Нептун" (українська протикорабельна крилата ракета - Ред.) і Harpoon (американська протикорабельна крилата ракета - Ред.), які і без усього перерахованого вище однією тільки своєю присутністю нівелюють десантну рефлексію окупантів", - підкреслив експерт.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...