Зробимо Юлю знаменитою: Сепаратистка з "Нової пошти" переконана, що "АТО - это не Украина"

Стажер "Нової пошти" з Дніпра Щербина Юлія Тарасівна відмовилася віддавати відправлення клієнту за посвідченням учасника бойових дій.

Юлія Щербина вважає, що АТО - це не Україна. Фото: Фейсбук.

Дніпро. Відділення "Нової пошти" номер 12. Стажер Щербина Юлія Тарасівна не захотіла видавати мені посилку за військовим квитком або посвідченням УБД. Про цей випадок розповів на своїй сторінці в Фейсбуці учасник АТО, засновник Легіону Добра (Legion of Kindness) Rustam Mustafaev, передають Патріоти України і цитують далі:

"Это в зоне АТО вы могли получать посылки по своим билетам. Потому что зона АТО - это не Украина, там у людей нет украинских паспортов. А тут без паспорта вы ничего не получите".

"Одна из сотрудниц "Новой почты", услышав этот бред, подошла и начала извинятся за слова стажёра. Даже посылку мне отдали.

На горячей линии сказали, что сотрудница действовала по правилам "Новой почты". По поводу сепаратистских высказываний ничего не сказали, делают вид, что не понимают о чем речь.

Это все хорошо. Но бл@дь! Почему я должен спокойно выслушивать подобную ахинею приехав в командировку в родной город ?!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Куртку дозволили лишити собі": Фотожаби дня

середа, 19 травень 2021, 0:00

У вівторок, 18 травня, Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні звільнила міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігоря Петрашка і міністра інфраструктури Владислава Кр...

"Кто больше даст, тому и прислуживаем": Сніжана Єгорова зробила зізнання на каналі Медведчука

вівторок, 18 травень 2021, 23:42

"Видатна українська акторка" Снєжана Єгорова здійснила камін-аут на медведчуківському "Першому незалежному": "Кто больше даст, тому и прислуживаем". Хоча чи можна вважати камін-аутом повідомлення про те, що і так всі знають?", - написав політтехнолог О...