Армії дуже потрібний: В Україні створили сучасний радіолокаційний вимірювач швидкості для снарядів (фото)

За словами розробників, ЗСУ потребують щонайменше сотні подібних приладів.

Радіолокаційний вимірювач швидкості РСВШ-112L. Фото: opk.com.ua.

Київська холдингова компанія «Укрспецтехніка» створила радіолокаційний вимірювач швидкості, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Оборонно-промисловий кур'єр».

Пристрій отримав шифр РСВШ-112L, та призначений для вимірювання початкової швидкості снаряду різного калібру на виході зі ствола гармати. Вимірювач може бути розміщений двома способами – як на тринозі, так і на САУ або танках – та може бути інтегрований в системи артилерійського вогню.

Технічні характеристики:

— частотний діапазон: Ка-band
— потужність сигналу: до 50 мВт
— діапазон швидкостей: 10-2000 м/с
— похибка вимірювань: не більше 0.1 – 0.3%
— калібр снарядів: від 4.5 мм
— живлення: 12В
— габарити: 250х170х130 мм
— вага: до 10 кг.

За словами розробників, ЗСУ потребують щонайменше сотні подібних приладів. На сьогодні вітчизняні збройні сили використовують застарілі зразки подібної техніки на кшталт АБС (артилерійські балістичні станції), чи взагалі використовуюсь секундоміри.

За винятком елементної бази, усі комплектуючі РСВШ-112L українського виробництва, що дозволяє пристрою компанії «Укрспетцехніка» значно вигравати в ціні у порівнянні із розробками фактичного монополіста на ринку подібних радарів – датської компанії Weibel.

Вирішили зекономити? Експерт пояснив, що не так з січневим перерахунком пенсій в Україні

вівторок, 23 квітень 2024, 11:30

Незалежний консультант Сергій Коробкін, який роз'яснює положення пенсійного законодавства, розповів, чому з початку року прожитковий мінімум і мінімальна зарплата збільшилися, а індексацію пенсій проводять лише у березні, передають Патріоти України. Я...

А ви це знали? Українцям розповіли, як довго потрібно зберігати паперові платіжки за електрику

вівторок, 23 квітень 2024, 11:22

Не виключено, що невдовзі українцям платіжки за комунальні послуги будуть надходити лише в електронному варіанті, передають Патріоти України. Те, що паперові документи потрібно зберігати протягом трьох років, у компанії YASNO назвали «міфом», відзначи...