Багато українців ризикують залишитися без пенсій із різних причин. Пенсію можуть забрати, як в результаті виявленої підробки в документах, за якими вона була призначена, так і через елементарні помилки в документах. Пенсії можуть забрати як назовсім, так і на час - до з'ясування обставин, передають Патріоти України.
Закон чітко називає причини, за якими українців можуть позбавити пенсій. Так може статися:
У будь-якому з цих випадків пенсіонер може оскаржити припинення виплат у суді. Однак за процедурою він повинен спочатку звернутися з відповідною заявою до ПФУ та отримати звідти письмову відповідь на свій запит. І лише після цього він може звернутися до суду. Розглянемо кожну причину окремо.
У цьому випадку не тільки припиняють виплату пенсії, а й можуть вимагати від одержувача, щоби він повернув незаконно виплачені йому гроші.
Стаж, який був отриманий пенсіонером до запровадження електронного обліку, повинен бути підтверджений його трудовою книжкою. Якщо Пенсійний фонд знайде в ній помилку, то цей стаж можуть анулювати. І в такому випадку людині може не вистачити років для того, щоб вийти на пенсію.
На час проживання пенсіонера за кордоном йому припиняють виплату пенсії в Україні. Після повернення додому пенсію можуть автоматично не повернути. І тоді доведеться звертатись із заявою до Пенсійного фонду.
У цьому випадку, якщо по банківській карті пенсіонера немає ніякого руху коштів, і гроші протягом півроку і більше не знімають, то виплату пенсії можуть припинити до з'ясування обставин.
Цей факт може з'ясуватися в результаті перевірки представниками Державної міграційної служби. Якщо раптом виявиться, що пенсіонер фактично проживає не там, де він значиться офіційно, то з наступного місяця після виявлення цього факту виплати припиняють.
Попри впевнені заяви Кремля про економічну стабільність, ситуація всередині країни швидко погіршується. Російська економіка, насправді, перебуває у дедалі більш хиткому стані — через військові витрати, міжнародні санкції та сумнівну державну статистику...
Продукти в Україні дорожчають все стрімкіше, особливо це помітно на темпах зростання цін на сирі продукти харчування – за рік вони пришвидшилися до 22,2%. Це пояснюється поганою врожайністю торік та непогодою у квітні, коли формується новий врожай. Про...