Багато українців ризикують залишитися без пенсій із різних причин. Пенсію можуть забрати, як в результаті виявленої підробки в документах, за якими вона була призначена, так і через елементарні помилки в документах. Пенсії можуть забрати як назовсім, так і на час - до з'ясування обставин, передають Патріоти України.
Закон чітко називає причини, за якими українців можуть позбавити пенсій. Так може статися:
У будь-якому з цих випадків пенсіонер може оскаржити припинення виплат у суді. Однак за процедурою він повинен спочатку звернутися з відповідною заявою до ПФУ та отримати звідти письмову відповідь на свій запит. І лише після цього він може звернутися до суду. Розглянемо кожну причину окремо.
У цьому випадку не тільки припиняють виплату пенсії, а й можуть вимагати від одержувача, щоби він повернув незаконно виплачені йому гроші.
Стаж, який був отриманий пенсіонером до запровадження електронного обліку, повинен бути підтверджений його трудовою книжкою. Якщо Пенсійний фонд знайде в ній помилку, то цей стаж можуть анулювати. І в такому випадку людині може не вистачити років для того, щоб вийти на пенсію.
На час проживання пенсіонера за кордоном йому припиняють виплату пенсії в Україні. Після повернення додому пенсію можуть автоматично не повернути. І тоді доведеться звертатись із заявою до Пенсійного фонду.
У цьому випадку, якщо по банківській карті пенсіонера немає ніякого руху коштів, і гроші протягом півроку і більше не знімають, то виплату пенсії можуть припинити до з'ясування обставин.
Цей факт може з'ясуватися в результаті перевірки представниками Державної міграційної служби. Якщо раптом виявиться, що пенсіонер фактично проживає не там, де він значиться офіційно, то з наступного місяця після виявлення цього факту виплати припиняють.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...