«Це не тільки проста торгівля. Ми прийняли рішення фактично. Міжурядова комісія, яке збереться в Києві (ми теж домовились про це), прийме конкретні рішення по створенню спільних підприємств. У вас в Україні, а вже 9 потужних (білоруських) компаній працюють тут, і у нас в Білорусі», - сказав Лукашенко.
За словами Президента Білорусі, у разі співпраці з Україною вони збираються освоїти програму з ракетобудування за півтора-два роки. Своєю чергою, сусіди «поділяться» власними розробками.
«Давайте сьогодні створювати ці спільні підприємства, ми в Україні, ви - у нас. Наприклад, зайнятися серйозно ракетобудуванням. Ми ніколи цим не займалися за радянських часів. У вас ця школа є, будь ласка, ви нам допоможіть. Ми не за 5 років освоїмо програму, а за 1,5-2. А ми прийдемо з продуктом, товаром, технологією, до вас, і будемо розвивати те, що ніколи у вас не розвивалося, але дуже потрібне», - додав білоруський лідер.
За словами Олександра Лукашенка, білоруська сторона готова інвестувати й створювати спільні підприємства в Україні по цивільному напрямку - автомобілі, трактори, автотехніка великої вантажності, тощо.
«Ми готові до входження в капітал цих підприємств. Тобто ми обговорили ряд дуже важливих питань», - відзначив Президент Білорусі.
Ціни на нафту у світі знижуються через врегулювання конфлікту на Близькому Сході та плани ОПЕК+ збільшити видобуток у серпні. Це, на думку експертів Сергія Куюна та Володимира Омельченка, має призвести до здешевлення бензину та дизелю в Україні, пише Р...
Президент США Дональд Трамп, який з 1 липня скасував санкції проти Сирії, у результаті виключив з «чорних списків» деякі російські банки, установи та фізичних осіб, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Як випливає з релізу Управ...