Частина українців зможе отримувати субсидії до 10 тис. гривень: Кому пощастить в новому опалювальному сезоні

Субсидії, які отримують члени багатодітних сімей та дитячих будинків сімейного типу, виростуть до 10 тисяч гривень в поточному опалювальному сезоні. У Мінсоцполітики нагадали, що розмір субсидії призначається індивідуально для кожної сім'ї, тому не можна розраховувати, що виплати зростуть для всіх порівну, передають Патріоти України.

Зокрема, середній розмір субсидії в Україні в неопалювальний період становить 300-350 гривень, а в опалювальний сезон - близько 2000 гривень. Однак, в залежності від умов споживання комунальних послуг і рівня тарифів, субсидії можуть доходити і до 3000-5000 гривень. Багатодітні сім'ї та дитячі будинки сімейного типу, які займають велику житлову площу, зможуть отримувати субсидії до 10000 гривень.У Мінсоцполітики нагадали, що субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, тобто за місцем реєстрації особи, з урахуванням всіх зареєстрованих осіб. При цьому при призначенні житлової субсидії враховуються також доходи членів сім'ї особи зі складу домогосподарства в разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

У випадку, якщо в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), і / або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, житлова субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника).

Свої гроші скінчились? Російський банк запропонував бізнесу їхати за кредитами до Білорусі

субота, 23 листопад 2024, 9:50

Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...

В ЄС злякалися дешевого меду з України: Що відбувається з цінами

субота, 23 листопад 2024, 8:58

Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...