Через несправедливі відключення світла: У Міненерго пообіцяли карати керівників обленерго

Міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що керівники обленерго нестимуть персональну відповідальність за недотримання графіків відключення електроенергії.Про це повідомила пресслужба Міненерго, передають Патріоти України.

За даними Галущенка, минулого тижня зросла удвічі кількість скарг від споживачів на недотримання графіків та несправедливість у черговості відключень світла.

"І аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом, свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яких надходить найбільше скарг – Київ, Київська область, Полтава і Львів", – повідомив міністр.

Він наголосив, що за відключення електроенергії оператори систем розподілу повинні керуватися справедливим підходом, аби всі споживачі перебували в рівних умовах.

"Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній будуть нести персональну відповідальність", – зазначив Галущенко. Він також назвав питанням національної безпеки дотримання справедливості при постачанні електроенергії тазаживлення об’єктів критичної інфраструктури.

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...