"Чому сьогодні немає угоди з МВФ? Причина одна - тому що не прийнято закон про те, щоб не повертати "ПриватБанк", - Ляшко (відео)

Для того, щоб до нового уряду була довіра, треба кілька чинників.

Україна не підписала угоду з Міжнародним валютним фондом через те, що не прийнято закон щодо неповернення ПриватБанку колишнім власникам. Про це в ефірі "Прямого" сказав народний депутат VIII скликання Олег Ляшко, передають Патріоти України.

"Для того, щоб до нового уряду була довіра, треба кілька чинників. Перше – це угода з МВФ. Це маркер, показник. Світова фінансова система побудована так, що коли країна, яка потребує кредитів МВФ, не має угоди з Міжнародним валютним фондом, вони не зможуть ніде взяти доступних кредитів: ні у Світовому банку, ні в Європейському банку, ні навіть на ринках. Адже це будуть вищі проценти. Бо кажуть, що ми ризикована країна, в якої немає угоди з МВФ.

Інше питання – на яких умовах ця угода. Я, наприклад, якби був прем’єр-міністром, я б уже підписав цю угоду, але виключно на умовах України, а не те, що нам нав’язують. Чому сьогодні немає цієї угоди з МВФ? Причина одна – тому що не прийнято закон про те, щоб не повертати ПриватБанк колишнім власникам. 160 мільярдів гривень витягли з наших кишень і відправили на порятунок ПриватБанку. Тому що колишні власники "Привату" вивели ці гроші – більше шість мільярдів доларів – на пов’язані компанії, фірми, в офшори", - сказав лідер "Радикальної партії".

Джерело: Прямий

В Україні одночасно високий рівень безробіття та дефіцит працівників: Гетманцев оцінив вплив мобілізації на ринок праці

п’ятниця, 26 квітень 2024, 16:30

Мобілізація є одним із факторів, що призводить до дефіциту кадрів на українському ринку праці, що посилюється високим рівнем безробіття в країні. Проте цю проблему можна вирішити - зокрема, шляхом впровадження заходів з поліпшення системи бронювання та...

Закрутять гайки: США можуть оштрафувати Росію за відмову від долара, під прицілом й інші країни. - Bloomberg

п’ятниця, 26 квітень 2024, 15:39

У разі обрання президентом США наприкінці 2024 року Дональд Трамп може запровадити штрафні санкції для країн, які відмовляються від долара. Зокрема для Росії. Можливі дії передбачають, зокрема, експортний контроль та збори за маніпулювання валютою. Про...