Чому заробітчанину їхати далі за Польщу: Як влаштуватися будівельником в Австрії, де висока зарплата та безкоштовне житло

Робота будівельником в Австрії приваблює трудових мігрантів через великі зарплати. Однак, як і в інших галузях, у сфері будівництва є свої переваги та недоліки, які дуже важливо розуміти під час працевлаштування, повідомляють Патріоти України з посиланням на Europa jobs

Про особливості роботи будівельником в Австрії, зарплату та правила працевлаштування – читайте далі.

Переваги роботи будівельником

Будівництво залишається однією з найприбутковіших галузей Європи, а різноманітність вакансій в цьому секторі – вражає. До того ж робота є практично для всіх: як для фізичного працівника, так і для будівельного фахівця.

В Австрії існує близько десятка професій, пов'язаних із будівництвом: від звичайного робітника до слюсаря будівельних конструкцій чи електрика. Словом, робота є "на будь-який колір і смак". Крім того, зарплати у цьому секторі є доволі високими.

Скільки заробляє будівельник в Австрії

Середня зарплата в Австрії оцінюється в 3500 – 4000 євро на місяць без відрахування податків та інших утримань. Наприклад, працюючи столяром в цій країні, ви можете очікувати на заробіток приблизно 3000 – 4000 євро. А зарплата муляра або будівельного електрика починається від 3500 євро.

Недоліки роботи будівельником

Будівельна галузь – не найпростіша, оскільки вона передбачає важку фізичну роботу. Люди на будівництві працюють від 9 до 12 годин. На жаль, у цьому випадку ми не можемо говорити про 8-годинний робочий день. Найчастіше це робота 6 днів на тиждень.

Зверніть увагу! Зазвичай роботодавець надає своїм будівельникам житло на час роботи, однак не варто розраховувати на люксові умови.

Як влаштуватися будівельником в Австрії

Процес прийняття на роботу, попри досить важкі умови праці, максимально спрощений. А найбільше значення мають не освіта, а вміння. Перебувати на території Австрії можна на підставі робочої візи (або, на приклад, студентської).

Працевлаштування на будівництві Австрії практично нічим не відрізняється працевлаштування в інших країнах. Звичайно, бажано знати іноземну мову, аби комфортно комунікувати з іншими працівниками. Однак навіть це не головне.

Найбільше цінуються набутий досвід та навички. У разі працевлаштування за кордоном роботодавець може вимагати додаткові документи, які підтверджують кваліфікацію майбутнього працівника. Усі сертифікати та необхідні документи для роботи мають бути перекладені німецькою мовою.

Геологорозвідку перемикають на пошук безвуглецевих: Покладів цього джерела чистої енергії в земній корі може вистачити людству на 170 000 років

неділя, 18 травень 2025, 12:51

Вугілля, нафта й газ зі сполуками карбону стали сходинками залучення викопного палива до життєдіяльності людства, як найбільш доступні для видобутку. В надрах Землі є колосальні запаси чистої енергії, розробка яких вже до снаги сучасним технологіям. Йд...

Кажуть про проблеми: Кабмін натякнув на підвищення тарифів на воду через астрономічні борги

неділя, 18 травень 2025, 9:43

Заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення становить 9,2 млрд грн. Про це заявив віцепрем'єр-міністр із відновлення — міністр розвитку громад і територій Олексій Кулеба під час Години запитань до уряду, передають Патріоти Укра...