До оформлення "зимової" субсидії в Україні лишилось 7 днів: Як отримати і що варто знати

1 жовтня в Україні стартує призначення житлових субсидій на опалювальний період. Якщо ви ще не звернулися по такий вид допомоги і маєте на нього право, саме час почати готуватися. При подачі документів з 1 жовтня до 30 листопада субсидія призначатиметься з початку опалювального періоду, власне з жовтня, передають Патріоти України.

Для тих, хто вже подавав документи на субсидію в неопалювальному сезоні 2024 року, субсидія на опалювальний період 2024-2025 років розраховується автоматично. Також вона перераховується для тих, чия субсидія склала 0 грн.

Деяким категоріям українців потрібно звернутися для продовження субсидії додатково, як і тим хто тільки вирішив почати отримувати такий вид допомоги від держави.

Кому потрібно звертатися по субсидію з 1 жовтня:

  • отримувачам субсидії вперше,
  • якщо призначення житлової субсидії на неопалювальний період не відбулося через відсутність доходів у певний період або ж наявність боргів і ситуація змінилась на краще,
  • якщо людина в літній період користувалася не субсидією, а пільгою на оплату житлово-комунальної послуги,
  • якщо протягом неопалювального періоду щось змінилося у складі зареєстрованих осіб, а також їхньому соціальному статусі.

Важливо: для призначення субсидій на опалювальний сезон 2024-2025 років враховуються доходи домогосподарства за 1 та 2 квартал 2024 року. Для пенсіонерів враховуються сума пенсії за серпень 2024.

Українцям назвали тариф на світло з 1 травня: Ось скільки потрібно буде платити за 1 кВт*год після опалювального сезону

вівторок, 1 квітень 2025, 12:52

Після закінчення опалювального сезону (30 квітня) тариф на електроенергію в Україні залишиться на колишньому рівні. Таким чином після цього терміну українці продовжать платити за світло 4,32 грн за 1 кВт*год. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмиг...

НБУ перестав розраховувати курс гривні до російського та білоруського рублів та ще низки валют: Що це означає

вівторок, 1 квітень 2025, 12:38

Національний банк України запровадив нові підходи до визначення переліку валют, до яких офіційний курс гривні встановлюється щоденно, а також скасував перелік валют для щомісячного встановлення офіційного курсу.. Про це йдеться у повідомленні НБУ, пере...