Доведіть, що ви живі: У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які залишилися без виплат від початку війни

Незважаючи на те, що у Пенсійному фонді України радісно рапортують про мільярди гривень, спрямовані на виплати, багато пенсіонерів, як і раніше, залишаються без грошей. Про це свідчать коментарі на веб-сайті установи, передають Патріоти України.

Зокрема, багатьох громадян цікавить, чому вони не отримали пенсію, яка мала прийти тиждень тому. У відповідь у ПФУ рекомендують з'ясовувати деталі у поштовому відділенні чи банку.

Також українців цікавить, як бути тим, хто не має картки, і отримував виплати на пошті, а тепер перебуває в евакуації. У цьому випадку, заспокоюють відповідають у ПФУ, неотримані пенсії будуть включені до платіжних документів наступного періоду. Але для цього також потрібно буде зробити кілька важливих кроків.

Ще одна група питань пов'язана із евакуацією громадян за межі країни. У цьому випадку для отримання пенсії потрібно буде вислати в Україну заповнену власною рукою заяву «Підтвердження про перебування людини серед живих». Але навіть у разі заповнення такої заяви нотаріус не має повної гарантії, що пенсія знайде одержувача.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Українці з 1 грудня будуть отримувати підвищені надбавки до пенсій: Хто може розраховувати на виплати

четвер, 1 грудень 2022, 10:56

З 1 грудня в Україні збільшиться прожитковий мінімум, що призведе до підвищення пенсійних виплат, а також пільг. Це стосується громадян з інвалідністю внаслідок війни та учасників бойових дій, передають Патріоти України. За законом учасники війни та бо...