Доведіть, що ви живі: У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які залишилися без виплат від початку війни

Незважаючи на те, що у Пенсійному фонді України радісно рапортують про мільярди гривень, спрямовані на виплати, багато пенсіонерів, як і раніше, залишаються без грошей. Про це свідчать коментарі на веб-сайті установи, передають Патріоти України.

Зокрема, багатьох громадян цікавить, чому вони не отримали пенсію, яка мала прийти тиждень тому. У відповідь у ПФУ рекомендують з'ясовувати деталі у поштовому відділенні чи банку.

Також українців цікавить, як бути тим, хто не має картки, і отримував виплати на пошті, а тепер перебуває в евакуації. У цьому випадку, заспокоюють відповідають у ПФУ, неотримані пенсії будуть включені до платіжних документів наступного періоду. Але для цього також потрібно буде зробити кілька важливих кроків.

Ще одна група питань пов'язана із евакуацією громадян за межі країни. У цьому випадку для отримання пенсії потрібно буде вислати в Україну заповнену власною рукою заяву «Підтвердження про перебування людини серед живих». Але навіть у разі заповнення такої заяви нотаріус не має повної гарантії, що пенсія знайде одержувача.

У Росії проблеми з грошима - інвестори вимагають визнати дефолт за облігаціями у квітні

субота, 28 травень 2022, 11:30

Інвестори, що вклали у російські облігації, вимагають визнати дефолт за бондами у квітні. Кредитори заявляють про необхідність виплат 1,9 млн. доларів у вигляді додаткових відсотків за прострочений платіж передають Патріоти України. Мінфін США вимагає ...

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...