В Україні змінили умови нарахування матеріальної допомоги одиноким матерям та малозабезпеченим сім'ям. Тепер виплати цим двом категоріям населення призначатимуться навіть за наявності заборгованості по сплаті єдиного соціального внеску з боку роботодавця. Відповідні зміни були внесені до урядової постанови щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг та житлових субсидій, передають Патріоти України.
У документі наголошується, що навіть якщо роботодавець одного з членів сім'ї не платив за нього ЄСВ у розмірі не менше мінімального, сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи, грошова допомога самотній матері чи малозабезпеченій сім'ї все одно призначатиметься.
На сьогоднішній день розмір допомоги одиноким матерям дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї з розрахунку на одну особу за попередні шість місяців. На дітей віком до 6 років – це сумма 2272 грн; на дітей віком від 6 до 18 років – 2833 грн.
Допомога малозабезпеченим сім'ям призначається, якщо середньомісячний сукупний дохід менший за прожитковий мінімум для сім'ї.
Допомога малозабезпеченим сім'ям в Україні призначається на 6 місяців. Цей період може бути продовжений за заявою представника сім'ї за умови дотримання певних вимог, зокрема підтвердження низького доходу.
Для призначення допомоги малозабезпеченим сім'ям необхідно звернутися за місцем зареєстрованого чи фактичного проживання до:
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...
В Україні нещодавно змінили правила оформлення соціальної допомоги. У зв'язку з тим, що Пенсійний фонд України (ПФУ) тепер має функцію призначення та виплати соціальних допомог, будуть проведені перевірки всіх отримувачів допомоги, передають Патріоти У...