Експерт прогнозує "стрибок" долара в Україні: Яким буде курс валют у квітні

Курс долара в Україні у квітні може повернутися до позначки у 39 грн/дол. Як зазначив дилер департаменту глобальних ринків ОТП Банку Антон Курінний, зараз курс долара стабілізувався і залишається на рівні 38,40 - 38,80 грн/дол., однак, що буде далі - сказати складно, передають Патріоти України.

"Попит на валюту впав, тому ми очікуємо тестування рівня 38 гривень, але ці рівні знижують зацікавленість у відкритті 3-місячних валютних депозитів, тому через деякий час це почне тиснути на курс готівкової валюти і поверне нас назад до рівня 39 гривень", - заявив експерт.

На його думку, затвердження нової програми МВФ стане для України позитивним сигналом: "Однак поки імпорт сильно перевищує експорт, отже поки це навряд чи вплине на гривню, хіба що короткостроково. Втім, це збільшить наші міжнародні резерви і поверне трохи довіри нашій економіці. Але навряд чи завдяки цьому почнуться активні вливання інвестицій в економіку країни, де йде активна фаза війни".

Хто після подорожчання електроенергії щомісяця платитиме на 500 грн більше: Озвучено єдиний вихід

субота, 3 червень 2023, 11:09

В Україні внаслідок різкого подорожчання електроенергії до 2,64 грн за кВт*годину (раніше за перші 250 кВт*година діяв тариф у 1,44 грн, а при споживанні більше - 1,68 грн) для частини сімей суми у платіжках різко збільшаться . Якщо в середньому сім'я ...

В Україні перевірять лічильники: Кому доведеться доплатити десятки тисяч гривень за комуналку

субота, 3 червень 2023, 10:42

В Україні повернули перевірку всіх лічильників. Протягом трьох місяців після закінчення опалювального сезону повинні перевірити прилад обліку (перевірка відбувається в середньому раз на чотири роки). Якщо під час перевірки лічильника знайдуть пошкоджен...